Часті запитання про виробництво м’яких меблів

розміщено в: Uncategorized | 0

роизводитель корпусной и мягкой мебели “ЭлитДиваны”

При виготовленні меблів на замовлення нам доводиться стикатися з простими і складними моделями. Але покупці оплачується не торговельну марку або оренду офісу, а вартість матеріалу і робіт у фахівців (дизайнерів, технічних фахівців, складальників). Тому у нас вас чекає розумна економія, що виражається в збереженні додаткових фінансів.

Комфорт і затишок повинні бути не тільки вдома, а й на роботі. Ми вважаємо, що ці поняття виражаються в зручній і практичній меблів. Наша компанія готова докласти всіх зусиль, щоб ви зуміли створити неповторний, виключно комфортний світ побуті і на робочому місці.

Скільки часу виготовляється м’які меблі

В середньому виготовлення дивана середньої складності займає два тижні. Однак час виготовлення може займати більше часу від складної кострукції (наявність додаткових опцій як підсвічування, електро приводів …) Якщо обраний матеріал, якого в Україні немає, і необхідно його замовляти. Якщо на виробництві великий обсяг замовлень. Терміни виготовлення вказуються в договорі.

Чим хороша меблі, що виготовляється на замовлення

Приходячи в салон, ви бачите тільки ті варіанти меблів, які пропонує виробник. Тобто вибір обмежений моделями, квітів, обробкою. Меблі на замовлення проводиться відповідно до побажань клієнта, під зазначені розміри, з обраної або спеціально розробленої комплектацією і колірним рішенням. Це говорить про те, що у вашій меблів не буде зайвих елементів, але лише те, що знадобиться на кухні, у вітальні, спальні, дитячої або передпокою. Полки, висувні ящики, вбудовані кошика, шухлядки, кутові складові – все буде зроблено, як на кресленні або в плані 3D-моделювання.

Які гарантії ви даєте?

У зв’язку з тим що покупець в наш час частіше зустрічає недоросовестних “виробників меблів”, які зникають відразу після отримання грошей, не рідко ставлять запитання про гарантіям і нам.

  • Клієнт може приїхати до нас на виробництво і переконатися що має справу дійсно з виробництвом, побачити робітників, офіс.
  • Ми надаємо всі необхідні документи нашої компанії
  • Підписуємо договір з нашими даними

що пропонується

Ми спеціалізуємося на виготовленні корпусних меблів і м’якою. При виробництві застосовуємо різні матеріали: масив, фанеру, шпон, деревостружкові плити, деревоволокнисті матеріали середньої щільності під назвою МДФ, метал, скло. Працюємо зі своїми моделями і займаємося індивідуальним виготовленням меблів за ескізами замовників.

З чого складається ціна на виготовлення меблів

Вартість меблів включає в себе кілька показників. Першими в цьому списку виступають матеріали, потім до них додається вартість фурнітури і кріплення. Враховується також технологія виготовлення і включення певних дизайнерських ідей.

Для попереднього підрахунку вартості пропонуємо вислати на адресу електронної пошти компанії фото, картинку або креслення. Вкажіть розміри майбутніх меблів і матеріал, з якого її виготовити. Залиште свій номер телефону для зв’язку з метою уточнення деталей.

Другий варіант – викликати нашого дизайнера. Він вислухає побажання, намалює комп’ютерну модель комплекту, погодить її з клієнтом і підрахує вартість замовлення.

Що таке ексклюзивне виготовлення?

Як часто ми мріємо про щось і створена картинка залишається тільки в уяві? Таке трапляється і нерідко.

Ми радимо не задовольнятися масовим виготовленням меблів, призначеної для невибагливого клієнта. Ви гідні того, щоб мати все найкраще, призначене під ваші потреби і бажання! Меблі під замовлення допоможе наповнити квартиру або приватний будинок ексклюзивними шафами, стелажами, поличками, завершивши образ ідеального житла. Адже так приємно приходити в своє житло, де радує своїми формами і функціональністю кожен предмет обстановки! Таке не запропонує жоден магазин або салон, орієнтований на продаж меблів, що виготовляється в стандартних варіантах.

Виділяйтеся серед людей, які замовляють конвеєрні стільці, столи, ліжка! Іноді індивідуальне виготовлення меблів пов’язано з подоланням фізичних незручностей. Наприклад, людям, які страждають від захворювань кісток і м’язів, бажано мати ліжка вищі, ніж звичайні. А якщо людина дуже високого зросту, то йому абсолютно незручно спати на ліжку або дивані зі звисаючими ногами або підставляти табуретку. Для зберігання рідкісних фоліантів може знадобитися шафа з дуже широкими і високими полицями.

Як важливо, щоб в компанії працювали розуміють фахівці: менеджери, які вміють вислухати клієнта, дизайнери, здатні «схопити» і втілити в життя побажання замовників, виробничі майстри, чиї руки виготовлять запроектовану меблі. А ще цінується гарантія, що видається

Цілком очевидно, що витрати на меблі з боку клієнта будуть більшими, ніж при звичайній її покупці. Зате він отримає те, про що мріяв або десь бачив і захотів мати подібне, чого не знайти в серійному випуску меблів. Відхід від запропонованих стандартів дає простір фантазії і дозволяє отримати те, що плекалося в думках роками, снилося ночами і не давало спокою. Нехай ваша меблі стане реальним втіленням мрії!