Виготовлення кушеток на замовлення в Києві.Еліт-Диван займається виробництвом м’яких меблів в Києві на замовлення за індивідуальними проектами. Ми беремося за роботу будь-якої складності.

 Що таке кушетка

  Кушетка – це диван середнього розміру без спинки або з невеличкою спинкою. Як правило, кушетка розрахована на одну людину. Спочатку кушетка призначалася для денного відпочинку. (Фото банкеток)

Кушетка від французького слова couchette – ліжечко, відоме ще з античності. Існують кушетки різних форм і призначень ..

Кушетки, отоманки, банкетки

Спочатку кушетка призначалася для нетривалого денного відпочинку однієї людини, тому історично цей вид м’яких меблів не припускав висувних деталей, які перетворювали б одномісний диванчик без спинки в повноцінне спальне місце.

Однак, з’явився попит на кушетки-трансформери, на що ринок зреагував пропозицією компактних канапок, обладнаних розсувними системами, за якими закріпилася назва «софа». Як правило, подушки, які можна зняти в цих диванах замінюють спинку, а в розкладеному вигляді укладаються замість матраца.

 

Види і форми кушеток

Форми кушеток відрізняються різноманітністю і залежать лише від волевиявлення замовника.

 

За цільовим призначенням розрізняють наступні види кушеток: кушетки для будинку, офісні кушетки, медичні кушетки для огляду пацієнтів, масажу і косметологічних процедур.

 

Переваги кушеток, які виготовляються на замовлення

Виготовлення кушетки під замовлення в Києві

Кушетка – одномісний диван без повноцінної спинки. Найчастіше схожа на лавку, шезлонг або лежак. Розрізняють кушетки як з одним, так і з двома підлокітниками.

 

Як декоративний предмет меблів кушетки увійшли в моду в 17-18 ст. і широко застосовувалися при облаштуванні інтер’єру в стилі Класицизм і Бароко.