Ми виготовляємо м’які меблі для ресторанів, готелів та студій. У нас великий досвід меблювання ресторанів. Ми виготовимо диван за індивідуальним проектом або за вашою фотографією. Також розробляємо проект майбутніх меблів відповідно до вашого основного дизайну вашого закладу та окремих побажань.

Меблі HoReCa на замовлення

Дана галерея диванів для ресторанів, виготовлених на замовлення, допоможе вам визначитися із зовнішнім виглядом ваших майбутніх диванів у ваш ресторан.

Фотографії диванів для ресторанів

Дивани для кафе на замовлення

Клієнти регулярно відвідуватимуть ваш заклад, якщо вони переконаються, що тут смачно годують і створені відмінні умови для комфортного розташування. Якщо перший пункт безпосередньо залежить від уміння кухарів, то другий повністю в руках ресторатора (власника закладу).

Стандартні пропозиції, що є у продажу, навряд чи зроблять заклад вишуканим та бажаним для відвідувачів. Найкращий спосіб облаштувати внутрішній інтер’єр – запросити дизайнера і замовити дивани для кафе . Саме так вдається створити ауру особливого затишку, в якій гармонійно переплітаються гастрономічна (їжа), душевна (музика) та комунікативна (спілкування) складові.

Види диванів для ресторанів та кафе на замовлення

  1. Конструктивне виконання.

Одномісні. Зручні меблі, коли відвідувачі можуть усамітнитися за столиком, до якого не підсяде чужа людина. Їхня ширина

Двомісні. Підходять для 4-х родичів чи добре знайомих між собою людей. Ширина – 1,2м.

Тримісні. Використовуються для невеликої компанії з 6-ти осіб, включаючи і дітей. Ширина – 1,6м.

Чотиримісні. Вміщують 8 осіб, ширина виробів – 2м.

  1. Конфігурація м’яких меблів для ресторанів.

Кутові. Добре заповнюють простір у зоні сполучення стін. Іноді містять приставки з боків, що покращують можливості розсаджування людей.

Прямі. Найчастіше зустрічаються моделі, що сприяють створенню картини класичного заповнення приміщення.

Відокремлені (острівні). Дивани під індивідуальне замовленняформують окрему гостьову зону.

>

Модульні. Найбільш зручні за рахунок можливості регулювати кількість посадкових мес протягом доби.

  1. Пропонується багатий вибір фактури та кольору оббивного матеріалу, декоративного оформлення (фігурними рядками, ґудзиками, вишивкою, емблемою закладу та ін.). Замовні дивани для ресторанів та кафе можуть мати підлокітники, різну висоту спинки, різьблені дерев’яні чи металеві ніжки.
  2. У дизайнерському виконанні:

Металізований хай-тек. Нерідко вибирається для закладів із ухилом на відвідування молоді. Добре вписується в лофт. Особливість: простота стилю, сучасний тандем металу з іншою обробкою.

Ампір прихильний до класичних канонів з елементами старіння, включенням бронзи та латуні. Такі дивани для громадського харчування на замовлення. віків.

Арт-деко вибирають власники ресторанів, які хочуть підкреслити особливу розкіш свого закладу. Тут завжди присутні вироби з дерев’яних масивів, найкраща текстильна шкіра, дорогі аксе.ссуари. Крім зали-ресторану, так само оформляють кальянні, лаунж-зони, коктейль-холи. Подібні ресторани належать до вищої категорії сервісу, якій надається 5 «зірок».

Ретро. У меблів робиться акцент на прямокутне меблювання без додаткової розкоші, допускається застосування соковитих відтінків.

Дивани для кафе та ресторанів на замовлення – це формування індивідуального колориту, відмінна якість, що включає уважність до дрібних деталей, практичність, що дозволяє диванам і через пару років після покупки мати гідний зовнішній вигляд.

виробник меблів для ресторанів

Віддається перевага легким і витонченим моделям у романтичному стилі з м’якою оббивкою.

 

  1. Функціональне призначення

Столи та стільці в кафе