Кутовим диваном називаються м’які меблі, які мають форму літери «Г»,  також він може мати форму трикутника, квадрата, прямокутника, також популярні п-образні дивани, і радіусні м’які меблі. Найбільш функціональним вважається кутовий диван-трансформер, оскільки він з місця для сидіння легко перетворюється в ліжко.

Особливий інтерес викликають реклайнери: конструкції, в яких активно використовуються релакс-технології. Сенсорні датчики коряться натисканню однієї кнопки (зазвичай ховається в підлокітнику). В результаті спинка, підлокітники, підставка під ноги займають таке положення, яке зручно для людини, яка сидить на дивані.

Виготовлення кутових диванів на замовлення

 Компанія Еліт Диван виробник якісних, ексклюзивних м’яких меблів за індивідуальними проектами. Дивани на замовлення покликані реалізувати індивідуальні потреби кожного замовника.

 

Якщо ви шукаєте де купити кутові дивани по візуалізації (світлині, малюнку) на замовлення в Києві – ви потрапили за потребною адресою. Кутовий диван за розмірами, які потрібні саме вам компанія Еліт Диван виготовить в зазначені договором терміни. Ми виробляємо м’які меблі під замовлення з фото або з проекту дизайнера – вибір залишається на ваш розсуд.

 

Виготовити кутові дивани на замовлення – це можливість заздалегідь визначити, скільки людей можуть на них розміститися, обрати м’якість наповнювача, матеріал каркасу, та багато іншого.

зказать кровать

Особливості виготовлення кутових диванів

Меблі, що трансформуються зручні а неповторні. Бічну частину можна приєднувати до лівої та правої сторони основної конструкції. Якщо кутовий диван індивідуального виготовлення має колесчата, то його легко пересувати в інше місце, щоб прибрати підлогу або видозмінити інтер’єр.

 

Кутові дивани індивідуального виготовлення дозволяють:

зробити інтер’єр більш різноманітним;

збільшити кількість посадкових місць;

заповнити порожній простір біля сполучених стін або розмістити предмет меблювання в будь-якому зручному місці;

отримати габаритне місце для зберігання постільних речей.

изготовление мебели мягкой и корпуной

Не обов’язково робити в м’яких меблів прямі кути: вони виглядають більш оригінально, якщо мають округлу форму. Якщо вмонтувати туди Аудіоколонку, то ваш релакс стане більш повноцінним. А ще можна оформити нішу для корисних дрібниць: пульта від відеотехніки, окулярів, книги. Тут же можна зробити схованку для коштовностей, грошових заощаджень, дублікатів ключів.

Замовити диван від Еліт Меблі і отримати перевагу.

Дивани на замовлення зручні  великих приміщеннях тим, що можуть встановлюватися в середині кімнати, в кутку, уздовж однієї із стін. У маленьких приміщеннях цінується їх можливість компактно складатися вранці і розсуватися для нічного сну. Ми з радістю підкажемо, як вибрати кутовий диван за розмірами в вітальню, спальню й в будь-яке інше бажане приміщення.

преимущества заказной кровати

У квартирах-студіях, якщо повернути диван спинкою до кухні, він сформує окрему зону відпочинку. А якщо він складається з  довгої та короткої частини у вигляді крісла, то конструкція перетворюється в два окремих спальних місця. Внутрішні механізми в ни,х як в звичайних аналогах: «єврокнижка», «розкладачка», «клік-клак», «дельфін», «акордеон».

 

Щоб замовити кутовий диван, знадобиться всього лише телефонний дзвінок!