Круглі дивани ліжка на замовлення в Києві користуються попитом. Наша компанія виготовить для вас ліжко або диван будь-якої складності як за картинкою, так і по розробленому дизайну ліжка, відповідно до побажань замовника.

В нашій галереї представлені зразки круглих ліжок, подивившись які вам буде легше визначитися із замовленням м’яких меблів. Можливий виїзд нашого дизайнера до об’єкту замовника і робота за індивідуальним проектом.

Кругла ліжко під замовлення Від виробника

Ліжка круглої форми під замовлення в Києві

Вас відвідувала коли-небудь ідея замовити кругле ліжко? Тільки уявіть собі майбутню картину: кругле королівське ложе білосніжного кольору з розкішним узголів’ям, яке так і манить прилягти, відпочити! Здається, що на ньому і сон буде міцніше, оскільки відсутні огороджувальні стінки. Той, хто спить на самоті, зможе влягтися в будь-якому напрямку. Хіба не казка?

Якщо наявні габарити спальні дозволяють зробити на замовлення індивідуальне кругле ліжко, то чому б і не побалувати себе?

Різновиди круглих ліжок

Досить скромна на вигляд конструкція, без надмірностей, яка підходить для спрощеного меблювання спальні. Підходить для класичного стилю, мінімалізму.

Ліжко з маленьким або розкішним узголів’ям відрізняється можливістю встановити подушку під кутом і бути впевненим, що при активній фазі сну ви не вдаритеся головою об стінку.

Ложе з балдахіном прийшло до нас з часів королівських династій. У той час захищалися так само від комах та протягів, які гуляли великими кімнатами маєтків. У наш час балдахін зазнав змін: зі стандартного матерчатого трансформувався в більш привабливий на вигляд об’ємний.

Види круглих диванів

Ліжко, що встановлюється на наявний подіум, візуально виділяє спальну зону, акцентуючи увагу на ложі і його оформленні.

Конструкція з підсвічуванням наближає ліжко на замовлення до сучасних реалій часу. Комусь воно нагадає космічні далі, а іншому – світломузику з минулого століття.

 

Виріб, доповнений декоративною банкеткою, стане в нагоді, якщо ви звикли класти домашній одяг поруч із собою. Сюди ж можна покласти улюблену книгу, вишивку або нитки для в’язання перед сном. Банкетка зручна, коли людині високого зросту хочеться розкинути над головою руки і витягнути ноги. Вона подобається дітям, у яких ліжка, зроблені під замовлення.

Види радіусних ліжок

 

Продукція з розширеними функціями (ящиком для денного зберігання постільної білизни, вбудованою аудіосистемою), зробить спальню більш функціональною.

 

Увага! Двоспальне кругле ліжко на замовлення буде комфортним, якщо його діаметр зробити не менше 2,8 м. Для однієї людини цілком підійде полуторний варіант з діаметром 2м. В дитячу кімнату пропонуються вироби діаметром 1,5 м і 1,8 м.

Виготовлення круглих ліжок під замовлення

Для малогабаритної спальні хорошим рішенням стане розбірне ліжко.

 

Дизайнерські тонкощі радіусних ліжок

Круглі ліжка під замовлення потребують елементів декору, які підкреслять відсутність кутів. Це можуть бути круглі стаціонарні або пересувні світильники, подібної конфігурації килим на підлозі, дзеркала, статуетки, пуфи, столики круглої форми.

изготовление мебели мягкой и корпуной

Переваги круглих ліжок

Оригінальність меблювання.

Можливість змінювати положення під час сну, вільно переміщаючись по об’ємному ложу.

Відсутність гострих кутів.

Конструктивні елементи круглого ліжка під замовлення легко збираються в єдину систему за рахунок наявних зацепів. Покупці вибирають стаціонарні моделі і такі, які складаються з декількох частин, які служать в денний час круглими пуфами і напівкруглими місцями для сидіння. Ліжка укомплектовані матрацами з ортопедичними функціями, завдяки чому покупці можуть розраховувати на повноцінний сон.

Наша порада

Певні незручності виникають при купівлі постільної білизни: коли її немає в продажу, доведеться скористатися послугами швачки або виготовити комплекти власними руками.