Виготовлення меблів на замовлення недорого і за принципом «точно в строк»; Індивідуальні рішення – під кожне замовлення створюється БЕЗКОШТОВНИЙ дизайн-проект.

Ми спеціалізуємося на створенні надійних і комфортних рішень для будинку. Наші клієнти  мають унікальну можливість замовити виготовлення меблів за індивідуальними ескізами для спальні, кухні, дитячої, передпокою, кабінету.

Ми розробимо дизайн, створимо і встановимо у вашому будинку: шафи-купе різного дизайну, конструкції і призначення (вбудовані, кутові, двері-купе і т. д.); функціональні і недорогі кухонні гарнітури; тумби, полиці, вішалки та інші елементи для наповнення гардеробних кімнат; багатосекційні стінки і багато іншого. Серед переваг меблів, виготовленої нами на замовлення за індивідуальними розмірами, не тільки унікальність. Це недорогі моделі, максимально відповідні вашим вимогам і особливостям приміщення. Вони ідеально впишуться навіть в простір, що має нестандартні габарити і складну геометрію.

Виробництво меблів за індивідуальними проектами

За статистичними даними сьогодні близько 3000 компаній по Україні займаються продажем меблів. За приблизною оцінкою, реалізація розподіляється на 3 категорії: офісна – 50%, для житлових приміщень і дач – близько 40%, спеціальна -10%. МЕБЛІ ДЛЯ ВСІЄЇ КВАРТИРИ НА ЗАМОВЛЕННЯ Меблі на замовлення сьогодні становить близько 30% попиту в порівнянні з промислово-складських напрямком, що виготовляє серійну продукцію для сегмента «мас-маркет». Причому цей напрямок теж має 2 особливості: виробництво ексклюзивних гарнітурів і замовлення меблів за розмірами недорого. Кухні з масиву дерева меблі для кухні на замовлення Особливості виготовлення

Щоб компанія, що випускає меблі в приватному порядку (виключимо державні компанії), не просто «трималася на плаву», а й продовжувала розвиватися, вона пропонує в обов’язковому порядку якісні матеріали та комплектуючі з урахуванням кількох цінових діапазонів. Вартість варіюється в залежності від матеріалу (натуральна деревина, ДВП, ДСП, ротанг, пластик), конфігурації і розмірів виробів, декоративної складової, внутрішньої начинки.


Кінцевий результат співпраці залежить від того, наскільки точно дизайнер вловив ідею клієнта. Коли виконані всі побажання, замовник пишається отриманим гарнітуром (або окремою річчю з меблів, виготовленої на замовлення). Він із задоволенням демонструє свій інтер’єр друзям, сусідам, рідним, які теж хочуть отримати гарнітур «з родзинкою».

Несколько проектов мебели на заказ

Замовити дизайнерські меблі в Києві

 

Конкурентоспроможність визначається не тільки якістю, але і швидкістю виготовлення замовлення. Затримка термінів – не найкращий спосіб зарекомендувати себе надійним партнером. Саме тому виграють ті компанії, які мають власні технологічні лінії і склади з сировинним матеріалом. Що б не виготовлялося: меблі для ванної на замовлення, диван, кухонний гарнітур – все повинно бути виконано в строк і доставлено вчасно (згідно з договором). Транспортування виключає навіть найменші пошкодження, адже інакше клієнт має право відмовитися приймати доставлені вироби. Їх відновлення і / або подальша реалізація лягають на плечі компанії. Збірка виконується швидко і злагоджено. Важливо цінувати час клієнта і користуватися професійним інструментом. В цьому випадку виробництво меблів на замовлення ставиться в пріоритетне становище в порівнянні зі звичайною доставкою та складанням придивились в магазині корпусних (м’якої) серії. Другий варіант часто виконується невчасно і не завжди якісно. Ми озвучили принципи, за якими завжди працюємо з клієнтами. Виробництво меблів на замовлення – досить перспективна ніша в розвитку, якщо в главу кута ставляться інтереси клієнта. меблі для дітей під замовлення