Еліт Диван, один з кращих виробників м’яких меблів Києві. Ми виробляємо дивани будь-якої конфігурації: прямі, кутові, напівкруглі, п-образні та ін. М’які меблі на замовлення будь-якої складності і конфігурації.

 Наша фото-галерея допоможе вам зрозуміти, які меблі ми виробляємо і визначитися з дизайном вашого майбутнього дивана.

М’які меблі прямої форми

 

 Виготовлення прямих диванів


Переваги замовлення прямих диванів в Києві у нас
Коли в одному виробі поєднуються в єдиний ланцюжок слова «респектабельно», «шикарно», «стильно», «часткове виготовлення вручну», знайте, що мова йде про елітні меблі, вироблені на замовлення.

преимущества заказной кровати

Дизайнери-віртуози здатні здивувати створеними формами.

Елегантні моделі відрізняються досконалістю форм, використанням найкращих матеріалів, за бажанням клієнтів – декоруванням меблів позолотою, патиною, сріблом, дорогоцінними камінням. М’який куточок, окремі дивани, крісла, наповнення меблями кімнат і приватних особняків, виконується з урахуванням всіх побажань клієнтів.

Найважливіше, що в моделях особлива краса не затьмарює зручність і практичну цінність. У виробах, виготовлених з цілісних масивів деревини, використовуються передані у спадок секрети майстрів-червонодеревників. А сучасний розвиток індустрії дало можливість розробити верстати з програмним управлінням, де найскладніші роботи можна виконати лише на підставі зроблених майстром креслень.
У виробництві немає малозначних стадій: попередня підготовка деревини, виготовлення каркаса, етапи наповнення, оббивка тканиною, використання фурнітури і додаткове декорування, виконуються справжніми професіоналами. Особливості технології відкривають природний малюнок деревини, а інноваційні методи обробки чудово підкреслюють натуральність ліній і вікових кілець.

Елітні меблі, виготовлені на замовлення за індивідуальним проектом відрізняються особливою затребуваністю. Ми створюємо майбутні шедеври на підставі поданої фотографії з каталогу або зроблених відеокадрів.

Зробіть крок назустріч своїм бажанням!