Приватна фабрика «Еліт-Диван» займається виготовленням м’яких меблів на замовлення за індивідуальним проектом: дивани, ліжка, крісла, пуфики.

Ми робимо дивани для будинків, ресторанів, готелів, студій. Будь-яка складність замовлення за прийнятну ціну. Своє виробництво.


Радіусні дивани, крісла, кушетки

Напівкруглі дивани на замовлення

Дивани є в кожному будинку і закладі. Вони прекрасно прикрашають інтер’єр, роблять атмосферу більш затишною і розслабленою. Місце, де кожен вечір перед телевізором збирається сім’я для перегляду фільму або гри в настільні ігри.

Якщо ви шукаєте, де замовити напівкруглий диван – ви звернулися за адресою. Ми займаємося виготовленням радіусних диванів, які послужать прекрасним оформленням простору.

За виготовлення радіусних диванів в Києві береться не кожен виробник. Ми любимо непрості завдання і виконаємо будь-яке ваше побажання стосовно дизайну дивана. Завдяки комплексу технічних, дизайнерських та конструкторських навичок, ми вирішимо будь-яке завдання замовника.

Вибрати диван можна і віддалено. Менеджер допоможе визначитися з розмірами, формою, вибрати оббивку.

Виробництво меблів – наша сильна сторона. Високий технологічний рівень забезпечується завдяки інноваційному імпортного устаткуванню, досвідченим професіоналам і бажанням втілити в реальність всі бажання замовників.