Радиусная мягкая мебель на заказ

Частная фабрика «Элит-Диван» производит качественную мягкую мебель по индивидуальному проекту: диваны, кровати, кресла, пуфики. Мы делаем диваны для домов, ресторанов, отелей, студий. Любая сложность заказа по оправданной цене. Свое производство.


Радиусные диваны, кресла, кушетки

Полукруглые диваны на заказ

Радісно дивани, що з’явилися вперше близько 50-ти років тому, стають сьогодні «центром Всесвіту» будь-якої кімнати. Саме під них підбирають інші предмети гарнітура, враховуючи колір і форму м’яких меблів.

Диван служить місцем збору домочадців вечорами, де проявляється бажання в спільному перегляді телевізора, спілкуванні, участі в іграх. Він домінує, притягує до себе рідних і гостей, здійснює поділ простору на певні зони.

Півколо забезпечує розкішне оформлення, згладжуючи прямоугольность кутових частин. Спочатку низькі спинки поступилися місцем зручним і м’яким збільшеним деталей, що сприяє комфортному релаксу. Дизайнерська виразність допомагає виробу залишатися затребуваним елементом антуражності наповнення приміщення. Подивіться, як чудово вписується диван в еркерниє зону. Він стóит набагато менше, ніж шкіряний диван.

За виготовлення радіусного меблів береться не кожен виробник. Ми готові вирішувати подібні завдання, впроваджуючи консолідацію конструкторського, дизайнерського і технічного вміння.

Поради, які стануть в нагоді

1. Просторову меблі легко придбати навіть у віддаленому режимі. Ви можете оцінити форму, геометричні параметри, вибрати оббивку. Єдине: про м’якість дивана доведеться судити зі слів менеджера.

2. Наскільки приємно бачити співрозмовників, давно збиралися загальної компанією, поруч з собою. Радісні обличчя, відкриті посмішки, жвава жестикуляція покажуть, як сильно ви скучили одне за одним.

3. У компаніях радіальні дивани допоможуть створити фокус-групу, що працює в режимі «мозкового штурму» з метою отримання оптимального рішення для існуючої проблеми.

4. Якщо ви — любителька чаювань в приємній, розслаблюючій обстановці, то встановивши будинку радісний диван, ви зможете чудово провести час з подругами в затишній Lounge Zone.

Ви мрієте облаштувати місце для розміщення членів сім’ї, дружньої вечірки або приватної бесіди? Радісний диван стане найкращим рішенням у даному питанні.

Виробництво м’яких меблів, здійснюване нашою компанією, знаходиться на високому технологічному рівні за рахунок інноваційного імпортного обладнання, досвідчених фахівців і таланту, що дозволяє втілити бажання замовників в дійсність.