Даже очень качественная мебель, со временем может быть как сломанна, так и просто потерять от времени свой вид. Наши мастера могут отремонтировать деревянную мебель, мебель из фанеры, шпонированную мебель, антикварную мебель. Мы ремонтируем столы, стулья, комоды, кухонную мебель, стеновые панели, ремонт мягкой мебели.

 

Так как рестоврация мебели является очень трудоемкой, требует много времени и опыта мастеров-стоимость ее тоже является дорогой, поэтому мы не ремонтируем дешевую мебель, которую дешевле купить новую.

Виды услуг:

  1. Замена поврежденных деталей мебели на новые
  2. Ремонтт или замена испорченной мебельной фурнитуры(Петли, замки, направляющих, ножек..)
  3. Чистка, полировка разных элементов из металла
  4. Реставрация сколов и царапин мебели
  5. Замена поврежденного шпона
  6. Укрепление каркаса
  7. Перетяжка мягких элементов деревянной мебели (стулья, банкетки, диваны, кресла)
  8. Перекарска
  9. Покрытие лаком

 

Реставрация тумбы

Тумба простояла в сарае много лет, новый хозяин решил дать ей новую жизнь.

Ціна на послуги реставрації старих дерев’яних тумб і комодів нас цілком доступні. А конкретну ціну ремонту або відновлення саме вашого старовинного комода або інших меблів з дерева, краще дізнатися за телефоном нашої майстерні, попередньо надіславши нам по електронній пошті фотографію вироби, щоб могли по ній оцінити стан комода або тумби.

 

Реставрация Трюмо

Наші майстри комплексно підходять до питання реставрації старовинного дерев’яного трюмо. Професійний підхід в підборі комплексу робіт, матеріалах реставрації. Майстерня «Еліт-Диван» враховує побажання по відновленню трюмо, декорує вантажні трюмо відповідно до сучасних тенденцій і дизайнерським задумом.

 

Реставрация деревянного пуфика

Клієнтам компанії «Еліт Диван» доступна перетяжка пуфика, ціна якої розраховується за кількістю, класу матеріалу, масштабам, видам послуг. Великий вибір фактур / забарвлень. Європейське обладнання, фурнітура, замінні деталі. Працюємо в Москві і інших містах Росії. Додатково можна замовити реставрацію м’якого наповнювача, дерев’яних частин конструкції, редизайн виробів. Послуги дизайнера і ескізування входять у вартість. На обтяжку і додаткові роботи — фабрична гарантія.

Ціна перетяжки пуфів в компанії «Еліт Диван» розраховується за такими параметрами:

тип, клас, вартість матеріалу;
розмір пуфа;
конфігурація, декоративні елементи / рішення (наприклад, каретная стяжка);
допоміжні послуги (реставрація наповнювача, ремонт несучої конструкції, заміна дизайну і т.д.).
Додатково до вартості робіт додається послуга доставки вироби в майстерню. Вам не потрібно самостійно шукати транспортну компанію, вантажників. Транспортування меблів в цех і назад до замовника відбувається на машинах нашої фабрики і дешевше, ніж послуги сторонніх організацій.

 

Рестоврация комода

Очищення вироби. На поверхні не повинно залишитися старого лаку і фарби. Видалити їх можна за допомогою наждачного паперу. Після маніпуляцій видаліть залишки пилу за допомогою губки з миючим засобом. Особливу увагу приділіть важкодоступних місцях.
Попередня підготовка до реставрації. Коли поверхня комода буде очищена, огляньте механізми і поверхню меблів. У разі поломки механізмів — замініть їх. Якщо дерев’яна фурнітура зламана, то зверніться в майстерню для її виготовлення або технічної реставрації.
Фарбувальні роботи.

Після того, як поверхня комода висохне, можна приступати до фарбування. Вибирати потрібно тільки якісні і відповідні фарби. Акуратно покладіть перший шар, дайте йому висохнути. Надлишки матеріалу видаліть наждачним папером. При необхідності покладіть другий шар фарби і покрийте лаком. Залишиться тільки почекати, поки все висохне, — і реставрація буде закінчена.
Проводити реставрацію комода досить складно. Така робота має масу особливостей, дотримати які може тільки професіонал. Краще звертайтеся в нашу майстерню в Москві — фахівці легко впораються з поставленим завданням по дереву.

Реставрация антикварной и старинной мебели

Реставрація антикварних меблів — технічно складний процес. Справитися з ним може тільки професіонал. Для таких робіт потрібні особливі знання і вміння, адже матеріал у міру старіння набуває певні особливості. Реставрація старовинних меблів дозволяє зберегти привабливість предмету, запобігає його подальшому руйнуванню.

Виконати всі необхідні роботи можуть фахівці з компанії «Еліт диван». Наші працівники володіють необхідними навичками та вміннями. Також в майстерні є обладнання, яке дозволяє провести комплексний і професійний ремонт. «Еліт Диван» — компанія професіоналів, якій ви без побоювання можете довірити свою антикварні меблі.

Рестоврация шпонированной мебели

Як довго виконується ремонт Реставрація?
Якщо це невеликі ділянки відшарованому шару, наприклад по кромці столу або стулці дверей шафи, то тут виконується очищення поверхні від старого матеріалу і клею. Потім проводиться сама операція підбору розміру, текстури та кольору шпону, приклеювання і очищення поверхні від надлишок клею.
При неможливості локально замінити шпон реставрація буде носити зовсім інший характер:
• Демонтаж меблів.
• Зняття старого шпону.
• Очищення поверхні від лаку і клею.
• Шліфування.
• Підбірка матеріалу за текстурою і розміром.
• Шпонування.
• Зачистка місць з’єднання шпону.
• Лакування (при необхідності).
• Збірка.

Природно, що процедура довга, але після реставрації ви отримаєте нові меблі, яка вам прослужить ще не один рік. Телефонуйте ми завжди допоможемо вам з реставрацією меблів, покритої шпоном.