Наша компания предоставляет услуги опытных мастеров по сборке мебели. Мы собираем мягкую и корпусную мебель. Мебель, сделанную на заказ и купленную в магазине: кухни, кровати, шкафы-куепе, столы, детские, мебель в ванную, встроенная мебель, мебель из металла…

как заказать сборку мебели в Киеве

Стоимость сборки мебели в Киеве

Стоимость мебели напрямую зависит от сложности ее сборки и затраченного на ее времени.

 • Сборка кухни от 350 грн
 • сборка шкафа купе от 400 грн за дверь
 • сборка стола без тумбі 100-200 грн.
 • стоб с тумбой 300-500
 • сборка кровати от 200 грн.
 • сборкакомода от 450 грн.

Для уточнения стоимости на услуги сборки мебели необходимо позвонить нашим сотрудникам, озвучить вид собираемой мебели, ее количество и где будет производиться монтаж мебели.

Профессиональные сборщики мебели

 

Складання корпусних меблів для вітальні або спальної кімнати — середній по складності вид робіт. Складання меблів здається простим заняттям, але воно вимагає певних  вмінь і рішень для кожного окремого приміщення, відповідно до його призначенням. При цьому важливо не тільки коректно з’єднати складові частини між собою, а й попередньо виміряти габарити, перевірити підлогу на горизонталь, щоб уникнути перекосів і руйнування меблів. Кожен збирач нашої компанії не просто посередній робітник — він майстер своєї справи із багаторічним досвідом.

Сьогодні при складанні і розбиранні меблів на дому без теоретичних знань не обійтися, адже сучасний меблевий ринок пропонує безліч варіантів конфігурацій і фурнітури. Ми зберемо для вас будь-які меблі. Для того, щоб правильно зібрати кухонні меблі в єдину композицію потрібні правильні розрахунки, що враховують вирізи для газових і водопровідних труб, приєднання мийки та підключення побутової техніки. При складанні дитячих меблів важливим є забезпечення максимальної безпеки для проживаючих в кімнаті малюків.

Іноді навіть маючи покрокову інструкцію монтажних робіт, з ними неможливо впоратися без певного досвіду і знання всіх нюансів, що виникають в процесі установки таких складних конструкцій, як нестандартні гардеробні або шафи-купе.

Сборка мебели в киевской области

Заказать сбрку мебели в Киеве

 • Послугу збірки можна оформити і сплатити:
  При купівлі товару в роздрібному магазині Hoff — на касі;
  При покупці в Інтернет-магазині — на сайті, в момент оплати замовлення банківською картою. Збірку диванів і крісел можна також оплатити в момент доставки товару (готівковими коштами).
  Дата і час доставки узгоджується з продавцем в гіпермаркеті або з оператором в інтернет-магазині.
  Умови надання послуги
  Співробітник сервісу післяпродажного обслуговування або оператор інтернет-магазину погоджує день складання з покупцем при оформленні послуги.
 • Послуги зі складання меблів / установці побутової техніки здійснюються в період з 10.00 до 22.00 щодня.
 • Час надання послуги підтверджується Виконавцем по телефону в день надання послуги.

Условия для услуг по  сборке мебели

Увага!
Підлягають встановленню меблі й устаткування повинні знаходитися безпосередньо в тому місці, в якому проводиться установка.
✅ При наявності пропускного режиму в місці надання послуги необхідно забезпечити оформлення пропуску на територію для проїзду автотранспорту фахівця.
✅ У разі наявності лише платного паркування в місці надання послуги необхідно забезпечити оплату паркувального місця для автотранспорту фахівця.
✅ Температура в приміщенні для складання меблів повинна бути в діапазоні від + 17 ° С до + 27 ° С.
✅ Підключення газових приладів здійснюється тільки регіональною службою газового господарства.
✅ Навішування на керамограніт, граніт і мармур не проводиться.
✅ Для виконання навішування меблів необхідно надати збирачеві драбину або стійкий стіл / стілець / табурет.
✅ Все обладнання обов’язково повинно бути заземлено.
✅ Послуги, пов’язані з вирізкою отворів, обрізанням, врізкою скляних виробів і виробів з металу не виробляються.
✅ Виготовлення нових деталей з залишився після збирання матеріалу не виконується.
✅ Збірка меблів у вертикальному положенні (збірка стоячи) є додатковою послугою, крім випадків, коли це передбачено особливостями конструкції товару і оплачується окремо відповідно до Прейскурантом цін на окремі види послуг.
✅Збірка елементів меблів / установка побутової техніки, куплених не в магазині Хофф, переробка шаф під установку побутової техніки, купленої не в магазині Хофф, виконується за попереднім погодженням і оплачується додатково згідно з Прейскурантом цін на окремі види послуг.
✅ При наявності дизайн-проекту збірка / установка проводиться в суворій відповідності з дизайн-проектом.
✅ У разі будь-яких змін розмірів приміщення від спочатку узгоджених, претензії, пов’язані з недоліками товару та послуг, викликані такими змінами, не приймаються.
✅ Вартість послуги зі складання меблів включає виїзд збирача в межах 1ої зони. Виїзд збирача за межі 1ої зони тарифікується згідно з прейскурантом цін. У разі відсутності можливості надати послуги (необхідні доопрацювання по частині електрики / каналізації або приміщення не готове до збірки і ін.) Або в разі відмови від складання з боку Покупця, в момент приїзду збирача за адресою, виїзд фахівця вважається здійсненим. Повторний виїзд фахівця оплачується додатково за прейскурантом і буде здійснений після повторної оплати.
✅ Перед установкою і підключенням люстр / світильників необхідно надати схему електропроводки.
✅ У разі відсутності такої схеми, вся відповідальність за пошкодження внутрішніх комунікацій і шкоду, заподіяну цими ушкодженнями (включаючи шкоду, завдану третіми особами), лягає на Покупця.
✅ Прибирання пакувального матеріалу проводиться при наявності будівельного контейнера не далі за 100 м від приміщення покупця. У разі відсутності контейнера пакувальний сміття складається в приміщенні в місце, де проводилися роботи.
✅ У разі вашої відсутності (довіреної особи) в узгоджений час в місці надання послуги, фахівець має право відмовити в наданні послуги, в разі необхідності очікування більше 30 хвилин.