Изготовление элитной дизайнерской мебели на заказ по индивидуальным эскизам. ☑ Лучшие дизайнеры и мастера ☑Свое производство ☑ Выезд замерщика на объект

Изготовление мебели в прихожу под заказ

Вибираючи передпокій на замовлення, ви самі вирішуєте, якого розміру повинні бути меблеві модулі, і чим їх слід наповнити. Таким чином, замість стандартних типових проектів ви отримуєте меблі для прихожей на замовлення, яка враховує ваші потреби і особливості приміщення.

На передпокій завжди доводиться висока функціональне навантаження, особливо, якщо габарити приміщення невеликі і неправильної форми. При розстановці стандартних меблів часто виявляється незайнятим невеликий кут або інше вільне місце. І часто так відбувається саме в невеликих прихожих, в яких кожен квадратний сантиметр площі на рахунку.

В цьому випадку виправити ситуацію допоможе тільки передпокій на замовлення.

Переваги меблів для передпокою на замовлення
Максимальна місткість

Ви самі визначаєте внутрішнє наповнення шаф — висувні полки, стелажі, сітки для взуття та інше, враховуючи потреби сім’ї. Функціональне наповнення дозволить зберігати все необхідне — від одягу і взуття до шарфів і парасольок, в одному місці.

вигідне придбання

Ви не замовляєте зайві меблі, обмежуєтеся лише тим, що вам дійсно потрібно. В кінцевому рахунку це фінансово обґрунтовує покупку, так як немає невиправданих витрат на непотрібні предмети.

Можливість замовити меблі в бажаному стильовому рішенні

Передпокій на замовлення органічно впишеться в інтер’єр квартири, так як з різноманіття варіантів ви завжди можете вибрати саме той, який підкреслить своєрідність і стиль вашого приміщення.

Мебель для прихожей на заказ

оптимальне розміщення

Чи не ви підбираєте меблі під розмір вашого передпокою, а виробник виготовляє меблі за тими розмірами, які ви надали. Завдяки цьому передпокій на замовлення ідеально вписується в призначене для неї простір.

Замовити передпокій від виробника
Вигідно і зручно купити передпокої на замовлення недорого у провідного виробника корпусних меблів.

Визначити функціональність меблів ви можете самостійно — сучасна фурнітура та надійні кріпильні системи, що застосовуються при виготовленні меблевих модулів, дають можливість реалізувати практично будь-яке конструктивне рішення.

Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, наші співробітники запропонують вам прийнятні для вас варіанти по бюджету, конструкції і стильовому рішенню. При цьому обов’язково будуть враховані функціональна місткість і прохідність передпокої, виходячи з кількості проживаючих у квартирі людей. Виготовлення передпокої на замовлення займає від 14 робочих днів. Якщо ви вибрали серійну продукцію, термін виконання замовлення від 7 робочих днів.

Заказать изготовление мебели в прихожую

Мебель для Прихожей на Заказ