Изготовим качественную нестандартную мебель для вашего чердака, мансардного помещения. Мы можем разработать красивый проект мебели для вашей мансарды, сделать ее эргономичной и практичной. (Креативная мягкая мебель под заказ)

Заказать изготовление мебель для мансарды

☎(097)268-82-33  ☎(063)244-87-37 

Изготовление мебели в мансарду

Изготовление мебели для чердаков на заказ

 Мансарда є неотъемлемой часткою любого сучасного загородного будинку. Мансардні кришини по-максимуму використовують чорнене простір, що з легкістю можна перетворити в житлове жиле приміщення. І, отже, від одного з головних питань буде — як записати в таке приміщення зручну і красиву мебель?

 Завдяки сучасним технологіям і нестандартним дизайнерським рішенням, це в повній можливості. Більше того, саме необмеженість є простою і правильно подобається для його меблів, підкреслює індивідуальність і додає оригінальність Вашої мансарде.

Деревянный шкаф на чердак

Вибрати шафку-купе в мансарду не так просто: наявні скоси, нестандартна планування — не можливість встановити стандартні моделі. Ми пропонуємо індивідуально виготовлення меблів. Наші спеціалісти виробляють необхідні заміни у ваших домашніх умовах, виявляючи всі особливості та номери, і лише після цього розбиваються, який шафа для мансарди подобається саме вам. Разобратись у всіх нюансах мебліровки можна за допомогою наших консультантів по телефону