Виготовимо ліжко будь-якої складності. Копії дорогих ліжок відомих брендів на замовлення. Виготовленням ліжок, диванів крісел по фотографії

Узголів’я для ліжок під замовлення

Ліжко давно перетворилося з місця нічного відпочинку в територію проведення дозвілля. Почитати книгу перед сном, погортати глянцевий журнал мод, подивитися цікавий фільм, поспілкуватися з друзями в соціальних мережах, по Скайпу і навіть зрідка поснідати, якщо турботливий чоловік вирішить побалувати свою «половинку» власноруч приготовленою стравою і принесе на підносі прямо в ліжко. А комусь просто не хочеться з ранку раніше вибиратися з-під теплої ковдри: перегляд електронної пошти, реклами і віддалена робота виконується на ноутбуці прямо в ліжку.

Настільки широке застосування ліжка вимагає створення підвищеного комфорту – установки узголів’я, яке допоможе зручніше влаштуватися, якщо ви не маєте наміру спати.

Узголів’я під замовлення
Види узголів’їв для ліжок
Яке замовити узголів’я?

Із дерева. Буває з художнім різьбленням та авторської ліпниною. Нагадує минулі епохи, коли цінувалася розкіш і ексклюзивність. Таке узголів’я служить для декоративного оформлення ліжка, а щоб спертися на нього спиною або головою, потрібна велика, м’яка подушка.
М’які аксесуари, зроблені з натуральної шкіри і замінника, дозволяють зробити частину ліжка за головою розкішною. Вони красиво оформляються, наприклад, каретною стяжкою, можуть бути у вигляді присувної ширми, оформленої до стелі.
Проявити почуття стилю допоможуть і рейкові узголів’я, особливо якщо ви плануєте спиратися на них не спиною, а головою.

 Текстильні вироби дають фору в виборі кольору і малюнку, зате вони гірше чистяться, ніж натуральна шкіра або замінник. Панельні варіанти здатні прикрасити всю стіну.
Ковані узголів’я формують певне сприйняття і вимагають оточення з металевих предметів.
Практичні моделі являють собою узголів’я-комоди і вироби зі світильниками. У першому випадку ви швидко дістанете постільну приналежність, а в другому зможете читати в нічний час, не дуже турбуючи свою подружню «половинку».


М’які узголів’я для ліжка

Отже, ви готові зробити узголів’я на замовлення з певного матеріалу. Є ще один нюанс, який зробить інтер’єр гармонійним. Виявляється, навіть узголів’я повинні відповідати обраному стилю спального приміщення.

Гламурному підійде узголів’я з утяжкой ґудзиками або оформлене стразами.
Хай-теку імпонує комбінація текстилю в хромованою рамці.
Шеббі-шик, що тяжіє до білого, добре «сприйме» ліжко снігового відтінку з узголів’ям із трохи потертого металу.
Етностіль вигідно виглядає з текстильної декорацією африканськими, середземноморськими або іншими національними мотивами.

 Мінімалізм – це просте дерево без кольорового фарбування, лакування і прикрас.
До шале підійде узголів’я з декоративним камінням.
Кантрі націлений на добротність і функціональність меблів, тому вдалим виконанням узголів’я буде додавання до нього дерев’яних поличок.

 Прованс так і представляється з металевими квіточками, гнучкими фігурами тварин, ажуром, створеним рукою майстра.
Вінтажному стилю притаманні тканини в дрібну квіточку, використовувані в узголів’ї.

 Бароко – це престиж. Встановлюється дерев’яне високе узголів’я з безліччю різьблених ділянок, покритие темним лаком або фарбою з глянцевим ефектом.
Виготовимо узголів’я ліжка на замовлення. Вам залишилося лише вибрати кращий варіант ля оформлення свого ложа.