производители мягкой мебели Киев

► Компанія Еліт Диван знає про м’які меблі все. Звістка виробничий процес чітко налагоджений і організований відповідно до вимог міжнародних стандартів. Бренд Еліт Дивани є українським виробником м’яких меблів. На виробництві використовуються тільки лише якісні та екологічно чисті матеріали. Компанія займається виготовленням м’яких меблів будь-якої складності:

  • дивани;
  • ліжка;
  • крісла;
  • декоративні панелі.

Виробництво м’яких меблів: крісел, диванів

Щоб виношувана ідея матеріалізувалася, 10 років тому ми орендували маленький цех для виробництва м’яких меблів, вибрали 5 диванів і організували виставковий магазин.
Производство мягкой мебели

Вкладена в справу душа стала дати результати: з’явилися перші клієнти. Як сильно ми раділи тоді! Протягом короткого часу емоції відійшли на задній план, і ми зрозуміли, що рухатися вперед, пропонуючи більше і краще: працювати над дизайном, оптимізувати ціни, щоб нести більше позитиву в життя інших. Саме так ми працюємо кожен день, поставивши собі за мету стати брендом №1 в своєму місті.
Производство мягкой мебели в Киеве

досягнення

Під егідою компанії були зібрані досвідчені професіонали, завдяки діям яких будь-яке завдання в виробничому і клієнтському секторі вирішується успішно.

 

Производитель мягкой мебели в Киеве

Розшірено асортимент продукції: крім модульних одиниць продукції, що забезпечують денну релаксацію і нічний відпочинок, каталог м’яких меблів доповнили еркерниє дивани.

Застосовуємо якісні та безпечні матеріали, цікаві ідеї дизайнерів, прислухаємося до рекомендацій досвідчених меблярів, виводячи процес виробництва на новий рівень і забезпечуючи замовникам європейський сервіс.

 

производитель диванов

Наша місія

Орієнтуємося на виготовлення меблів, враховуючи зауваження і побажання своїх клієнтів, а також сучасні особливості вітчизняного та міжнародного меблевого ринку.

фабрика мебели

Наше кредо: якість, пропоноване в зв’язці з комфортною ціною.

М’які меблі для дому та офісу, зроблена на європейському обладнанні з безпечних матеріалів.

завод мягкой мебели

Принципи діяльності Еліт Диван

Для забезпечення повноцінної роботи і руху до поставлених цінами, ми:

  • Не вдовольняючись отриманим, а шукаємо шляхи для вдосконалення;
  • в повній мірі відповідаємо перед замовниками за одержуваний результат;
  • докладаємо зусиль, поповнюємо знання, впроваджуємо нові технології, щоб стати лідируючою компанією на меблевому ринку.
  • процесс изготовления мягкой мебели

Еліт Диван – виробник м’яких меблів в Києві. Ми виробляємо ексклюзивні меблі на замовлення відмінної якості за доступну ціну. Замовник може вибрати об’єкт по фотографії або дати замовлення на розробку унікального проекту. Процес виробництва, наші можливості, приклади робіт – все це є у відкритому доступі для бажаючих прикрасити своє житло і зробити своє перебування в ньому максимально комфортним.