Виробник м’яких меблів в Києві Еліт-Диван пропонує вам виготовити будь-яке ліжко по індивідуальному проекту. Так саме наш дизайнер-замірювальник може виїхати до вас і на місці, відповідно до побажань клієнта, скласти проект майбутнього ліжка (м’яких меблів).


Ми з гордістю представляємо вітчизняні меблі, які здатні конкурувати з відомими зарубіжними виробами. В основу роботи закладена турбота про клієнта, тому пропонуються кращі матеріали. Технічне оснащення виробництва представлено сучасним обладнанням. Наші фахівці чудово знайомі з властивостями тканин, пристроями диванів. З-під їх рук виходять продумані класичні варіанти і креативні шедеври, продукція, що комбінує кращі складові з урахуванням забезпечення потреб і здорового сну людини.

Виготовлення елітних ліжок на замовлення


Ліжка на замовлення в Києві

      Ліжко сьогодні використовується по-різному: на ньому відпочивають, проявляють свої почуття, дивляться телепрограми, читають. А дехто і снідає в цьому місці. Настільки широкий функціонал визначається необхідністю вибору гідної моделі, яка не розчарує в перші ж місяці свого використання. Ліжка на замовлення стали сучасною тенденцією обладнання простору в спальні. Прискіпливий покупець готовий годинами вибирати відповідний розмір, колір, конфігурацію меблів, вивчати використані матеріали, шукати відповідний клас комфортності. І це правильно: адже від того, як ми облаштовуємо свій нічний сон, залежить подальше самопочуття і стан нервової системи.

    Важливі складові ліжок Ліжка на замовлення представлені каркасною частиною і основою на яку укладається матрац. Несуча конструкція складається з 2-х стаціонарних спинок з бічними панелями або з 4-х панелей, доповнених навісними спинками. Другий варіант встановлюється на ніжки. У багатьох виробах передбачено ящик для білизни: зручне пристосування, яке економить вільне місце. Основа з пружинами зазнала значних змін за останні 100 років. Дерев’яна обрешітка, деревно-стружкові плити підвищеної жорсткості, конструктив з масиву, виключають противне поскрипування при кожному повороті тіла. Крім декоративних різновидів, узголів’я і спинка відрізняються дизайном. спинка у вигляді комода дозволяє зберігати постільну білизну; коване узголів’я покращує декоративне сприйняття спальної продукції; рейкове або різьблене узголів’я теж порадує своєю красою; тим, хто любить влаштуватися під ухилом, просто відпочиваючи на ліжку під замовлення (Київ), сподобається спинка з м’якої тканини, шкіри або замінника. Вона виручить, якщо людина спить дуже неспокійно і кидається уві сні; інноваційний підхід у вечірньому освітленні вносить узголів’я з встановленими світильниками.

переваги замовного ліжка

Поради у виборі ліжок від Еліт Диван Модний тренд на надувні матраци і особливо ламзакі – не більше, ніж короткочасна примха. Подібні вироби є шкідливими з точки зору фізіології людини, так як на них неможливо правильно розташуватися, щоб хребет і м’язи отримали необхідну релаксацію. Економія в габаритах спального місця призведе до дискомфорту сплячого. Для односпальних ліжок на замовлення, рекомендована ширина дорівнює 0,9 м і більше, для полуторних виробів – від 1,5 м, для двоспальної продукції – не менше 1,8 м. Дорогі меблі – ліжко зроблене з масиву, ротанга, цінних порід дерев. Якщо є бажання вибрати більш бюджетне ложе, зверніть увагу на ДСП, ДВП і МДФ. Якою буде ваше ліжко, залежить від вашого рішення. Зі свого боку обіцяємо оптимізувати можливі витрати, але не на шкоду якості і декоративної складової спальних меблів.