☘ Модульні дивани на замовлення будь-яких розмірів. форм, оббивний матеріал на ваш вибір! Власне виробництво; ✓ Швидкий прорахунок. ✄ Будь-яка складність диванів.

Що таке модульний диванМеблева фабрика з виробництва меблів на замовлення “Еліт-Диван” допоможе реалізувати проект зі створення модульних меблів будь-якої складності та конфігурації.

Варіанти модульних м’яких меблів

варіанти модульних м'яких меблів

Що таке Модульні м’які меблі?

Модульні меблі м’які меблі є своєрідним меблевим конструктором. Модульні меблі продаються або виготовляються на замовлення у вигляді окремих прямих, кутових, радіусних та інших модульних блоків. Ви можете зібрати диван будь-якої форми та розміру. За бажання можна поміняти блоки місцями і таким чином повністю змінити зовнішній вигляд вашого дивана і приміщення в цілому. Також можна зробити замість одного, два окремих дивани та більше. Модулі можуть з’єднуватись жорстко між собою або без кріплення.

Модульні дивани виготовлені на замовлення

М’які модульні меблі складаються з кількох частин. Головний показник зручності таких меблів у тому, що можна варіювати конфігурацію дивана під потреби приміщення, зручність та кількість місць. Модульні дивани на замовлення – це зручне та гнучке рішення для облаштування вашої вітальні або будь-якого іншого простору. Ось кілька переваг та особливостей модульних диванів на замовлення:

  1. Гнучкість та налаштовуваність: Модульні дивани складаються з окремих модулів, які можна поєднувати та розташовувати в різних комбінаціях відповідно до ваших потреб та переваг. Ви можете створити диван будь-якої форми, розміру та конфігурації, щоб ідеально підходив до вашого інтер’єру.
  2. Перестановка та оновлення: Модульні дивани можна легко переставляти та перекомпоновувати залежно від змін у вашому інтер’єрі або ваших потреб. Якщо вам набридла поточна конфігурація, ви можете легко змінити її, додати або прибрати модулі, щоб створити новий вигляд вашого дивана.
  3. Багатофункціональність: Модульні дивани пропонують багато можливостей використання. Ви можете використовувати їх для відпочинку, перегляду телевізора, сну або просто як затишне місце для збирання сім’ї та гостей. Деякі модульні дивани також пропонують додаткові функції, такі як розкладні механізми, ящики для зберігання або вбудовані столики.
  4. Індивідуальність та стиль: Виготовлення модульного дивана на замовлення дозволяє вам вибирати матеріали, оздоблення, колір та деталі дизайну, щоб створити диван, який повністю відповідає вашим уподобанням та унікальному стилю вашого інтер’єру. Ви можете вибрати тканину або шкіру, фурнітуру та інші деталі, щоб створити унікальний та персоналізований диван.
  5. Якість та довговічність: При замовленні модульного дивана ви можете вибирати високоякісні матеріали та обробку, що гарантує довговічність та комфорт вашого дивана протягом багатьох років. Ви також можете бути впевнені як виготовлення, тому що диван буде створений з турботою і увагою до деталей професійними майстрами.

< /p>

Найчастіше модульний диван купують у простір, куди стандартні меблі не підійдуть. Модульні частини дивану легко перевозити, а також переміщати у межах приміщення. Частину конфігурації можна прибрати на якийсь час за потребою, а можна розділити простір на окремі зони.

Моделі диванів з модулями мають різні розміри, які залежать від кількості посадкових місць, матеріалу поверхні, якості деталей, пружин, “начинки”, наявності додаткових осередків для білизни та одягу. Замовити модульний диван можна також у комплекті з пуфиками та м’якими подушками.