Наша компанія займається виготовленням перетяжка диванів, а також надає послуги з оновлення, ремонту та перетяжки м’яких меблів. Ми ремонтуємо пуфи, крісла, дивани, ліжка.

Коли потрібна перетяжка меблів

 • Оббивний матеріал виробу м’яких меблів втратив колишній вигляд.
 • Зроблено ремонт, хочеться, щоб все відповідало вибраному колірному тлі. Перетяжка меблів обійдеться дешевше за придбання нової.
 • Улюблений предмет обстановки зіпсувала домашню тварину.
 • Куплений гарнітур може «обтяжувати» сприйняття обстановки. Якщо підібрати декоративний матеріал дивана крісел та пуфу в тон оздоблення стін, це «розбавить» невідповідність складових.
 • Ви любите передові ідеї та стежте за модними трендами. Тоді оновлення стосуватиметься не лише декоративних матеріалів стін та підлоги. Перетяжка меблів підкреслить особливості вибраного стилю.

Робимо заміну наповнювача, пружинних блоків, фурнітури, оббивної тканини.

Наші принципи:

 1. Ремонтуємо як недорогі меблі, так і елітні, раритетні.
 2. Маємо свій швейний, столярний, фарбувальний цех.
 3. Гарантія на нашу роботу-рік!
 4. Прозорий розрахунок вартості оновлення м’яких та корпусних меблів
 5.  Великий вибір матеріалів, тканини(2500 видів), шкіри, дерева, дсп, мдф..
 6. Працюємо по всій київській області

Ремонт та перетяжка диванів у Києві

Заміна матеріалу локальна оббивка або виконана в повному обсязі. Допускаються колірні та текстурні поєднання.

ремонт перетяжка меблів Київ

  • Заміна «начинки» м’яких меблів  (пружинних блоків, ППУ, рейок, еластичних ременів та наповнювачів: кінського волосу, водоростей, холлофайбера, ватину, синтепону та ін.)
  • Допускається ремонт або встановлення нових каркасних деталей і механізмів трансформації, інші види робіт, пов’язані з відновленням матеріалів, що містять дерево.</span >
  • Зміна просторової конфігурації та об’єму м’яких елементів під час перетяжки диванів, крісел. Трапляється, що після завершення нашої роботи від початкової моделі залишаються тільки каркасні деталі та назва, а все інше перетворюється на кращий варіант, ніж був.
  • Заміна та відновлення ручок, ніжок та іншої дерев’яної фурнітури.
  • Декоративне оздоблення: утяжки тканин, дизайнерські канти, тасьма, елементи кріплення.
  • Виготовлення оформлювальних виробів: подушок, покривал.
 • Нанесення захисного лаку, реставрація жорстких елементів.

 

перетяжка м'яких меблів у Києві

Виконуємо перетяжку в цеху або у замовника: робота виконується в ті ж терміни і однаковими інструментами, тому якість буде аналогічною.

Матеріали, що використовуються в оббивці та перетяжці

Ми хочемо бути кращими у своїй справі. У колекції оббивки, що складається з тканинних матеріалів та шкірозамінника, вже зараз понад 2300 зразків. При цьому ми регулярно поповнюємо її текстильними новинками. ними модним трендам.

 

ремонт мягкой мебели

 

Кожна тканина перевірена на якість і має відповідний документ. Закуповуємо матеріал у виробників, які гарантують 2-річний період безпроблемної експлуатації оббивних тканин.

Ласкаво просимо на наш сайт! Ми пропонуємо професійні послуги перетяжки та ремонту м’яких меблів у Києві. Якщо ваші улюблені меблі зносилися, втратили свій початковий вигляд або потребують відновлення, ми готові допомогти вам повернути їй нове життя.

Наша команда досвідчених майстрів володіє глибокими знаннями та навичками в галузі перетяжки та ремонту м’яких меблів. Ми працюємо з різними типами меблів, включаючи дивани, крісла, стільці, пуфи та інші м’які меблі. Незалежно від складності завдання ми готові взятися за її виконання.

При перетяжці меблів ми пропонуємо широкий вибір якісних матеріалів, включаючи тканини, шкіру та екокожу різних кольорів та фактур. Ви можете вибрати той матеріал, який ідеально поєднується з вашим інтер’єром та відображає вашу індивідуальність.

У нашій роботі ми дотримуємось високих стандартів якості та прагнемо запропонувати нашим клієнтам виняткові результати. Ми приділяємо увагу кожній деталі та домагаємося бездоганного виконання кожного замовлення. Ваше задоволення – наша головна мета.

Наша компанія також надає послуги з ремонту м’яких меблів. Якщо ваші меблі потребують заміни пружин, ремонту каркасу, перетяжки подушок або інших видів відновлення, ми маємо навички та досвід, необхідні для виконання цих завдань.

Ми гарантуємо професійний підхід, індивідуальну увагу до кожного клієнта та конкурентні ціни. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб обговорити ваші потреби у перетяжці та ремонті м’яких меблів. Ми будемо раді допомогти вам відновити і перетворити ваші улюблені меблі.

 

 

Види робіт: Перетяжка стільців, Меблі зі шкіри, Крісел, Ліжків, Кутових диванів, Прямих диванів та ін.

Перетяжку та ремонт м’яких меблів ми здійснюємо в таких районах як: Київ, Бориспіль , Василькове, Ірпінь, Вишневе, Бортничі, Переяслв-Хмельницький,