Виготовлення на замовлення крісел за індивідуальним проектом і готовим дизайном.

Асортимент м’яких меблів включає в себе не тільки дивани, але і отоманки, кушетки, тахти, софи. Особливо хочеться згадати про крісла. Наскільки приємно розслаблено опуститися в затишне крісло, примоститися або просто плюхнутися в безкаркасний «мішок»!

Ці м’які меблі представлені в двох модифікаціях: безпосередньо крісла стаціонарні нерозкладні і крісла-ліжка.

Переваги виготовлення крісел під замовлення

 Ми пропонуємо вироби елітної групи, бізнес-моделі і бюджетну продукцію. Так як виготовляються крісла під замовлення, допускається змішування стилістичних напрямків в дизайні. Це дозволить використовувати модні елементи з улюбленою формою.

изготовление мебели мягкой и корпуной
Який вибрати каркас для виготовлення крісел


Каркас – тільки натуральний: фанера, брус, ДСП, ротанг. Оздоблювальними матеріалами вибираються мікрофібра, гобелен, шкіра, сатин, флок, штучний замінник. Внутрішнє наповнення включає в себе ватин, повсть, синтепон, поролон, натуральні шари (водорості, кінський волос), пружинні блокові механізми.

Можливо, вам імпонує старовинний стиль або шукаєте зручний шкіряний виріб? Можете замовити крісло за наявною фотографією, ілюстрацією в журналі або вибравши щось з каталогу.

зказать кровать

Ми впевнені, що виготовлене під замовлення крісло-ліжко відмінно впишеться у вітальню і спальню. Ви зможете запропонувати його гостю для тривалої вечірньої зустрічі. Замовивши м’яке крісло у нас, ви зможете проводити в ньому тихі вечора і насолоджуватися домашнім теплом в негоду.

преимущества заказной кровати