Шафа-купе

Ця назва сталася через аналог конструкції дверей у купе-вагоні. Така конструкція значно економить простір, який так необхідний у приміщенні. Розповідати про шафи такого типу можна багато і довго. Ми зупинимося на кількох пунктах. (Несандартні м’які меблі на замовлення)

Переваги та недоліки Переваги:

 • Экономне використання простору житлового приміщення. За рахунок особливого способу відчинення дверей така шафа, на відміну від розстібної шафи, не потребує додаткового простору спереду для фасадів, що відкриваються..
 • Універсальність, тобто така шафа, придатна для встановлення в будь-якому приміщенні. Це може бути шафа у спальні, у вітальні, передпокої та навіть у кухні за потреби.
 • Створює ефективну систему зберігання речей.
 • Забезпечує швидкий доступ до речей та предметів, що зберігаються у шафі.
 • Такий вид шафи надає можливість створити належне зберігання предметам одягу чи побуту.
 • І ще важлива перевага шафи-купе – це здатність розташувати її так, щоб провести зонування приміщення.

Недостатки:

 • Якщо Ви вже маєте шафу-купе, то перевезти її на інше місце або в іншу квартиру дуже проблематично. Через особливу конструкцію він стає частиною тієї стіни, до якої прикріплений. А в новому приміщенні є багато факторів, які можуть не дозволити прижитися до нових умов. Це і висота стелі та рівність стін, ширина та довжина ніші для шафи.
 • Шафа-купе – це той вид меблів, де важливий індивідуальний підхід та завмер. Тому такі шафи в основному виготовляються під індивідуальне замовлення з урахуванням колористики та стилістики приміщення.
 • Не завжди можна підлаштувати шафу-купе до певного стилю приміщення. Так, наприклад, у стилі суворої класики чи бароко такий вид шафи дуже проблематично використати.

Важлива якість Замовляючи шафу-купе, потрібно звернути увагу на вигляд вашої шафи. Тобто якщо Ваша шафа буде повністю вбудована, то для замовлення важлива тільки якість купе-механізмів. Це означає, що підлога шафи це підлога приміщення, так само як і стіни, і стеля. Якщо ж у Вас шафа-купе використовується для зонування приміщення, будьте уважні при виборі матеріалу для корпусу (це може бути дерево, МДФ, метал і т.д.). Двері в шафі-купе можуть складатися як із суцільного матеріалу, так і мати комбінації різних вставок. Але для замовлення важливо пам’ятати, що визначальним якість та довговічність у використанні буде матеріал дверної рамки. З цією метою використовують сталь, якщо формат дверей не надто грандіозний і алюміній, якщо Ви вирішили зробити шафу високою і витонченою окрасою вашого інтер’єру. Дизайн дверей Особливо потрібно торкнутися можливостей дизайну дверей. Сучасне виробництво дозволяє не обмежуватись у своїй фантазії щодо зовнішнього вигляду шафи-купе. Ви можете створити свій неповторний стиль кімнати, використовуючи додаткові ідеї для дизайну дверей:

 • Двері із комбінацією матеріалів. Так, можна поєднувати звичайне МДФ зі вставками зі скла, піскоструменя, з тканинними і шкіряними вставками. Але в такому випадку варто враховувати складність догляду за тканинною, тісною або шкіряною поверхнею.
 • Двері зі скла. Це може бути повністю матове, гартоване скло, забарвлене у відповідний колір або з нанесеним на нього принтом.
 • Скло з фотодруком. Ви можете розмістити на фасаді шафи будь-який малюнок або фото, яке тільки заманеться.
 • Прозора шафа. Це щось дуже особливе. Всі двері у такої шафи складаються з прозорого скла, що створює дивовижну невагомість, зраджує цікаву «родзинку» інтер’єру. Але це шафа-дзвінок для господарів. У такій шафі всі речі повинні бути в повному порядку і ідеально розміщені.

Внутрішнє наповнення Звичайно, важливо влаштувати внутрішній простір шафи оптимально для якісного зберігання речей. У цьому питанні вам з радістю допоможуть наші дизайнери, тому що варіантів та способів удосконалити систему зберігання неймовірна безліч. Тут вам прийдуть на допомогу різноманітні види фурнітури: це і полиці, ящики, висувні ящики, різноманітні штанги та полиці для взуття, пантограф (меблевий механізм вбиралень та шаф для розміщення вішалок з речами в кілька ярусів (використовується для верхніх ярусів)), корзин пристрої для зберігання ременів, краваток і навіть парасольок. Кожен може підібрати собі оптимальний варіант зберігання необхідних речей. Будь-яка Ваша ідея для створення шафи-купе може бути втілення в життя нашими співробітниками, щоб інтер’єр Вашого будинку довго приносив радість своєю індивідуальністю, комфортом та якісною функціональністю.

Шафа-купе на замовлення – це ідеальне рішення для оптимального використання простору та організації зберігання у вашому інтер’єрі. Шафа-купе виготовляється з урахуванням ваших індивідуальних потреб та уподобань, дозволяючи створити функціональне та стильне рішення для вашого приміщення. Він може бути виконаний у різних розмірах, формах та кольорових варіаціях, щоб ідеально вписатися в інтер’єр вашого будинку. Шафа-купе надає безліч можливостей для зберігання одягу, взуття, аксесуарів та інших предметів завдяки наявності внутрішніх полиць, висувних ящиків та вішалок. Крім того, шафа-купе відрізняється функціональністю, дозволяючи максимально використовувати простір навіть у невеликих приміщеннях. Він створює ефект чистоти та порядку, тому що всі речі зберігаються за зачиненими дверцятами, що візуально покращує загальний вигляд кімнати. Виготовлення шафи-купе на замовлення гарантує вам високу якість та індивідуальний підхід до ваших потреб, щоб створити ідеальне сховище, що поєднує в собі функціональність та стиль.