Якщо ви шукайте меблі в білому кольорі, наші майстри виготовлять її будь-якої складності з тканини, шкіри, дерева.. Білі дивани на замовлення Можливість виготовлення з матеріалів замовника. Виготовлення корпусних та м’яких меблів по фотографії.

  Оновлення інтер’єру ніколи не було легким завданням. Необхідно враховувати так багато нюансів та дрібниць, які впливатимуть на загальну картину. Як правило, перше, що спадає на думку, який диван замовити і, який колір буде домінувати.

Фотографії білих диванів виготовлених на замовлення

Чому б вам не зупинитись на білому? Уявіть собі розкішний м’який білий диван на замовлення, який стане центром вітальні, а якщо до нього додати ще кілька білих акцентів, вийде ідеальна кімната. Приваблива картинка, чи не так?   хоча знайдеться чимало людей, які не схвалять цей вибір, ми візьмемо на себе завдання зважити всі «за» та «проти» білого в інтер’єрі. «За»

    • Білий диван на замовлення чудово поєднуватиметься з іншими кольоровими рішеннями в кімнаті. Звичайно ж, ніхто не хоче бачити свою кімнату схожою на білу лікарняну палату, тому важливо додати колірні акценти у вигляді подушок різних відтінків або яскравого пледу.

 

  • Білий колір розширює простір, і це відомий факт. Крім того, замовити білий диван – значить надати кімнаті світлий акуратний та охайний вигляд..

«Против»

    • Вирішивши купити білий диван, виготовлений на замовлення, ви повинні розуміти, що його необхідно регулярно чистити. Але нехай це вас не бентежить, оскільки сучасне покоління оббивних тканин значно полегшує життя власникам таких меблів, як білий диван. Просто порадьтеся з виробником і виберіть стійкий до чищення та утворення плям матеріал.

 

  • Наявність тварин у будинку. Білий диван на замовлення не сильно поєднується з коричневою та чорною вовною, залишеною на ньому вашим улюбленцем. Тому замовити білий диван в даному випадку ми рекомендуємо тільки власникам білих котів та самоїдських лайок..

ескізи білих диванів на замовлення Можна й надалі продовжувати переконувати вас купувати білий диван або навпаки відмовляти від цього кроку, але повірте, побачивши у вашому будинку затишне світле диво, жоден гість не відмовить вам у наявності тонкого смаку.