Дерев’яні ліжка, повністю виконані з масиву натурального дерева, ніколи не втрачають популярності. Купити дерев’яне ліжко з масиву – значить подарувати собі гарну спальню та спокійний сон. Натуральна деревина дерев’яних ліжок – це надійність, екологічність та довговічність вашого ліжка з масиву.
Високі ліжка з масиву – відмінний вибір для зберігання достатньої кількості речей із максимально ефективним використанням простору кімнати.

Встроенная мягкая двухместная кровать на заказ

Особливості дерев’яних ліжок
Завдяки своїй міцності та екологічності масив твердих порід дерева застосовують і для виготовлення меблів у сучасному стилі, де він гармонує з натуральною шкірою та текстилем.

Натуральне дерево славиться своєю легкістю, стійкістю до деформації та красою. Навіть у поєднанні з кольоровим покриттям, воно створює атмосферу тепла та домашнього затишку. Порівняно з композитними матеріалами, масив дерева стійкий до вологості та, оброблений спеціалізованими просоченнями, зберігає первісний вигляд та форму кілька десятиліть.

Італійське ліжко з масиву дерева — вдале придбання, яке подарує комфортний сон і радуватиме Вас чудовим зовнішнім виглядом багато років.