Полукруглая кровать, изготовленная на заказ для медицинского центра.  Мы производим качественную мягкую мебель по индивидуальным эскизам любой сложности.  Мебель может быть изготовленная по фотографии, по готовому дизайн проекту. Выезд мастера замерщика на дом. (Круглые кровати)

Заказная оранжевая кровать

 

Мягкая мебель оранжевого цвета на заказ

Як купити кругле ліжко?
1) В фото галереї вище натисніть на вподобану модель і за допомогою кнопки «Відправити запит», зробіть замовлення.

2) Залиште заявку на прорахунок ліжка по вашому ескізу або індивідуальним проектом.

3) Зателефонуйте компетентним менеджерам для консультації та уточнення всіх питань.

Красиве фото овальної ліжка може стати реальністю для вашого будинку.
Асортимент ліжок, які можуть запропонувати сучасні виробники вражає. Але як знайти ту, яка потрібна саме вам? Щоб ліжко була ідеальною, при покупці потрібно звертати увагу на дві складові: зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики. Звичайно, в першу чергу, ліжко повинна бути зручною і сучасні матраци відповідають всім вимогам, які з цим пов’язані. Висоту і інші особливості потрібно підбирати індивідуально, виходячи з ваших запитів.

Що стосується дизайну, то тут є, де розвернутися. Зараз легко знайти ці меблі незвичайної форми, до таких можна віднести круглі і напівкруглі ліжка. Але не для кожного інтер’єру вони можуть бути актуальні і доречні. По-перше, таке ліжко займає більше місця приблизно в півтора рази, ніж звичайна прямокутна. Але якщо ваша спальня досить простора, то чому б і не купити кругле ліжко. По-друге, вона досить незвично виглядає в різних ситуаціях. Якщо ви хочете додати шику своїй спальні, то ви можете купити ліжко напівкруглу або круглу на подіумі. Це значно перетворить інтер’єр, додасть нових барв.

Якщо ж ви поки не уявляєте, як може змінитися ваша спальня, ми рекомендуємо подивитися круглі ліжка на фото і ціни на них в нашому каталозі. Можливо, це змінить ваше уявлення про те, якою має бути комфортна, але, в той же час, стильна спальня