Ліжка для сну сьогодні бувають найрізноманітніших форм, розмірів, кольорів. Сучасні виробники пропонують споживачам безліч варіантів ліжок стандартного та нестандартного розміру, які відрізняються також зовнішнім виглядом чи технологією виробництва. Які ж меблі сьогодні вважають за краще купувати більшість людей?

Ліжко Кінг Сайз: розміри спального місця 180 * 200

Що таке ліжко king size

 

Любителям великого простору сподобається ліжко king size, яке займе почесне місце в будь-якому меблевому салоні. Так звані «королівські розміри» king та queen size – це найбільші габарити, які може запропонувати виробник. Головна відмінність – квін сайз вже по ширині на 40 см. Згідно з американськими стандартами, двоспальні ліжка типу queen мають спальне місце 160 см за шириною та 200 см у довжину, а king size – 180 см*200 см. За англійською системою вимірювання king size – 150 см * 200 см, а superking size — 180 * 200.

Формат та параметри меблів у США відрізняються від параметрів у Великій Британії, проте поєднує їх одне – середня довжина ложа становить 2 метри.

Існує безліч типів меблів, які відрізняються параметрами та видом рами. Найбільш поширені типи рам:

пласка рама без пружин;
капітанська рама із фіранками та простором між самою рамою та підлогою;
міцна рама для моделей із надувним матрацом.
Спинку, а також заднє ліжко виконують з дерева, металу, прикрашають різними способами — тканиною, шкірою, прикрашають стразами, дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням.

Формат королівського ліжка
Коли розміри спальної кімнати дозволяють і хочеться простору, зупиніть свій вибір на моделі King Size, яка дасть абсолютну свободу для сну відразу двом!

Досвідчені фахівці компанії Matrason пропонують великий вибір моделей на сайті, серед яких кожен покупець може вибрати «свою», що особливо сподобалася. Величезний асортимент товарів та грамотні поради менеджерів допоможуть зробити правильний вибір. Велике просторе ложе дозволяє експериментувати з іншими меблями в спальні, обстановкою, дизайном кімнати.

Ліжко займає центральне, чільне місце, є серцем спальні, і в залежності від її зовнішнього вигляду підбирається вся додаткова ситуація. Правильним рішенням буде встановити тумбочки в єдиному стилі, підібрати комод, туалетний столик, інші предмети інтер’єру в схожій стилістиці та кольоровій гамі.