Секционный диван на заказ

размещено в: Полезное о мягкой мебели | 0

Такий нестандартний вид меблів має відмінні характеристики. Однією з основних особливостей вважається незвичайна конструкція. Вона створюється не з єдиного елемента, та якщо з цілої групи окремих предметів. Ними можуть стати пуфи, столики, крісла, дивани. Таке оригінальне варіювання робить інтер’єр стильнішим.

Ще однією важливою характеристикою можна назвати можливість індивідуального збирання секционного дивана. Замовник може вибрати будь-які складові, які створять саме ту диван, що гармонійно впишеться в кімнату. Наприклад, набори для вітальні часто складаються з м’якої зони та осередків для декору, меблі для спальні включає куточок відпочинку і ніші для зберігання спальної білизни, конструкції для кухні припускають елементи крісел і додаткову систему зберігання предметів.

Изготовление секционной мягкой мебели под заказ

Плюсы и минусы секционных диванов

Плюси секционних диванів настільки великі та виправдані, що прославили виріб на весь світ. До переваг можна віднести вибір розмірів конструкції, раціональність в будинку (наявність важливих предметів меблювання в одному комплекті), естетичний вигляд і можливість ефектно зонувати приміщення, легкість в експлуатації. Фотографии заказной модульной мебели

Серед мінусів виділяється неможливість використовувати такий сучасний вид меблів у класичному стилі, відсутність химерних дизайнерських деталей (що зовсім не є недоліком для дизайну модерн, хай-тек чи мінімалізм), а також більш висока ціна порівняно зі стандартними видами диванів.

Види секционных диванів

Існує класифікація секційних меблів на різновиди за типами конструкції, загальною формою та призначенням. Ми розглянемо найактуальніші моделі диванів, які мають величезний попит на сьогоднішній день.

Прямі та кутові секційних дивани
Хороший варіант для того, щоб урізноманітнити кухню або вітальню. Складається такий диван із різних елементів, що формуються у пряму або кутову форму. Спинки на подібних сек виробах можуть бути присутніми, так і відсутніми. Розміщуються вони найчастіше центром кімнати.

Купить секционные диваны

Для того, щоб назавжди закохатися в новий Нарвік і зрозуміти, чим він відрізняється від інших, достатньо буде лише сісти на нього.

Вся справа – у високотехнологічній конструкції моделі. Припинені подушки тут мають наповнювач пух-перо, який відповідає за максимальну зручність. Цей наповнювач входить і до складу подушок сидіння — з нього виконаний верхній шар. Фабрика, що виробляє Нарвік Soft, має спеціальні машини, за допомогою яких створюються необхідні суміші. Потім їх набивають у наволочки із спеціальної тканини, щоб виключити проколи оббивної тканини пір’ям.

Сидіння дивана є «сендвічом»: за м’яким пухо-пір’яним прошарком слідує меморіформ – сучасний матеріал з ефектом пам’яті, здатний повторювати анатомічний контур сидячого, підтримуючи хребет, і швидко відновлювати форму, якщо сидячий встає або приймає інше положення. Далі йдуть шари із супереластичного елаксу – він забезпечує пружність та довгий термін служби – та високоякісного ППУ марки HS. Для підтримки довговічності до чохла з оббивної тканини з внутрішньої сторони пришивається чохол із холкону – він захищає наповнювач від вологи та пилу.