Диваны с реклайнером на заказ

Изготовление мягкой мебели с реклайнером ( с механизом релакс)  на заказ и использованием качественной фурнитуры. Диваны, кресла с реклайнером могут быть изготовлены по фотографии или по разработанным нами эскизам согласно пожеланиям заказчикам.

Мягкая мебель с реклайнером

Сучасний ринок пропонує відмінні моделі меблів для максимального комфорту користувача. Новим, але вельми популярним, рішенням домашнього відпочинку є диван-реклайнер. Слово «реклайнер» в перекладі з англійської означає — «відкидатися назад». Але не кожне крісло з регульованою спинкою можна назвати Реклайнер, важливо щоб воно мало підставку для ніг. Такі вироби виглядають вельми незвично і оригінально. Такі дивани не завжди можна побачити у вітальнях, але вони користуються популярністю в кімнатах відпочинку в офісах та приватних будинках. Диван реклайнер вражає своєю функціональністю і комфортом. Звичайно, всі функції залежать від вбудованих механізмів, тому крісло досить громіздке.

Диван-реклайнер: новинка на ринку меблів
Важливим моментом при виборі дивана реклайнера є його підстава. Від заснування залежить рівновага і стійкість. Якщо ця частина крісла неякісна або пошкоджена, то комфортний відпочинок залишиться в мріях. Ідеальним варіантом фахівці вважають — важкий диск з металу або міцну опору з 4-ма ніжками. Саме сидіння має легко і просто обертатися навколо власної осі, щоб забезпечити максимальний комфорт при використанні дивана реклайнера. Перед покупкою диван з Реклайнер, дуже важливо прорахувати правильні розміри кімнати. Щоб диван правильно розклався, і голова не впиралася в стіну, потрібно врахувати і висувається підніжку. Тільки повноцінне розкладання допоможе отримати релакс і оздоровити організм. Диван реклайнер, при правильному його підборі, відмінний подарунок собі і рідним. Диван подарує максимальний комфорт і зробить сімейні вечори ще більш затишними та радісними. Управління таким виробом може бути механічним або електричним. Якщо у виробі є механіка, то вам потрібно докласти зусилля і натиснути на спинку для зміни положення. Повернути колишню позицію можна за допомогою вбудованого важеля. Не всі вироби можуть похвалитися максимальною розкладанням до положення «лежачи».

На що звернути увагу при виборі дивана-реклайнера?
Вироби з електричною системою управління дуже прості в експлуатації. Ці моделі оснащені пультом, за допомогою якого і змінюються положення спинки, підніжки, підголівника. Для диванів-Реклайнер дуже важливі вбудовані функції і якісне виготовлення, адже від цього залежить комфорт і повноцінний відпочинок. Сучасні моделі виробів можуть приймати близько сотні різних положень. Якщо реклайнер диван поставляється з пультом, то він може запам’ятовувати улюблені положення користувача. Відмінною особливістю нових моделей Реклайнер є вбудований режим для перегляду телевізора — оптимальне положення спинки, яке рекомендують ортопеди і окулісти. Є дивани-реклайнери купити з сенсорним управлінням, тут кнопки вбудовані в підлокітники. Для зміни позиції досить легкого дотику на певні місця крісла. Під будь-який інтер’єр можна підібрати гармонійну модель вироби. Це може бути двомісний диван або тримісний, а також комплект з дивана і крісел. Головне, що варто пам’ятати при замовленні комплекту — краще брати все одночасно, щоб тон оббивки не відрізнявся. Що стосується оббивки у даного виду диванів, то вимога до неї одне — практичність. Якщо купити диван реклайнер Київ, то його можна використовувати для відпочинку і релаксу, а значить можливі сліди від їжі або напоїв. Ідеальним варіантом можна назвати шкіру, але сучасні технології і спеціальні розчини, якими покривають тканини, розширюють спектр вибору. Покриття реклайнера має бути приємним до тіла, теплим взимку і прохолодним літом. Тканина не повинна бути занадто яскравою, щоб не втомлювати очі, адже реклайнер одно релакс. Краще вибирати покриття нейтральне, адже такі вироби не прийнято накривати пледами та чохлами.

Принцип дії механізмів диванів-Реклайнер:
Система розкладання в цих диванах приводиться в дію за допомогою важеля або електромотора, рідше — сенсорної панелі. Виділяють три стандартних положення диванів типу реклайнер:

Перша позиція — звичайний диван з кутом нахилу спинки 100 °, підставка для ніг повністю прибрана.
Друге положення — злегка відкинута спинка і піднята підставка для релаксу ніг. Положення носить назву — ТВ-позиція, і відповідно найбільше підходить для перегляду передач, фільмів. Дуже часто це положення використовується в домашніх кінотеатрах, в їх інтер’єрі.
Релакс позиція — повністю розкритий диван, спинка відкинута на 135-145 °, саме сидіння також змінює кут, підставка для ніг прибрана. Це положення найбільше підійде для відпочинку, короткого сну і просто розслаблення наодинці або в колі сім’ї.
Крім стандартного механізм розкладання, в Реклайнер можна зустріти механізми крісел-качалок. Вони називаються глайдери. Такий механізм ставлять на крісла даного типу і вони призначені для максимального відпочинку та гойдання. Спокійне погойдування тихим теплим вечором або зимовим ранком заспокоїть і додасть сил на майбутні звершення. Всі положення виробів не просто підібрані для відпочинку, але продумані ортопедами для здоров’я і відновлення