Изготовление мягкой мебели под старину на заказ

Наша компания имеет большой опыт в изготовлении деревянной и мягкой мебели по старину.  Изготовим для вас в античном стиле диваны кресла, кровати, в стиле ренесанс, рококо, барокко.. Любая сложность работ. У нас собственное производство, опытные дизайнеры и мастера.

СТАРИННЫЕ ДИВАНЫ на заказ СТАРИННЫЕ ДИВАНЫ на заказ в Киеве
СТАРИННЫЕ ДИВАНЫ старинная мягкая мебель
старинная мягкая мебель на заказ старинная мягкая мебель под заказ в Киеве
старинный классический диван старинный классический диван на заказ
заказать старинный классический  старинный набор мягкой мебели
банкетка старинная для прихожей рококо шезлонг старинная мебель в стиле роко
кресла стариннаые в стиле роко стулья стариннаыев стиле роко на заказ
тахта старинная в классическом стиле на заказ в Киеве красная старинная элитная тахта на заказ
 старинная тахта с каретной стяжкой  старинная мягкая мебель в стиле роко
кожаная старинная тахта кушетка старинная под заказ в Киеве
мягкая мебель старинная на заказ в стиле рококо кресла старинные в стиле рококо на заказ
шезлонг старинный банкетка старинная под заказ в Киеве
 старинная кровать  старинный диван в прихожую
диван коричневый старинный с каретной стяжкой красный старинная диван
набор старинной мягкой мебели мебель старинная в стиле рококо
комплект старинной мягкой мебели старинный диван с подушками
диван старинная в стиле барокко в гостиную
 старинная мягкая мебель заказная УКраина  старинная дорогая мебель
мягкая старинная мебель в стиле барокко на заказ в Киеве диваны старинная в стиле ренесанс
заказная мягкая мебель под старину элитные старинные диваны
мебель барокко
диван в стиле барокко под заказ в Киев
старинные кресла

Изготовление диванов под старину под заказ

— Власне виробництво, на яке ви завжди можете під’їхати і подивитися стадію виготовлення Вашого замовлення; — Великий досвід роботи в сфері виробництва меблів з дерева; — Якісні матеріали, використовувані при виробництві; — Гнучка цінова політика, спрямована в першу чергу на задоволення потреб клієнта; — Система знижок для постійних покупців.- Робота з персональним менеджером, готовим відповісти на всі ваші запитання.

Ми вміємо дотримуватися фантазіям своїх замовників і готові зробити меблі під старовину по вашому ескізу. Талант наших дизайнерів доповнять його необхідними деталями і перетворять в робочу документацію для досвідчених майстрів, що спеціалізуються саме на состаренной меблів. Її доставка і монтаж вимагають особливих навичок, відсутніх у звичайних збирачів. Телефонуйте нам і замовляйте, і ваш будинок знайде живу душу.

Ексклюзивні меблі на замовлення / реставрація меблів

Будь-якій людині хочеться додати неповторний вигляд інтер’єру своєї квартири, будинку або офісу. Облаштувати своє життєве і робочий простір так, щоб затишок і комфорт поєднувався з високим художнім смаком, здатним підкреслити натуру самого господаря. Для того щоб досягти подібної гармонії, необхідно врахувати безліч нюансів.

Зовнішній вигляд меблів, її конструкція, розміри, матеріал, колір — скільки меблевих магазинів доводиться обійти в марних, часом, спробах відшукати саме той диван або столик, про який ви мрієте. Ви шукайте очима саме те, що представила ваша фантазія, то, що наснилося вам уві сні, але реальність видає вам дещо інші картинки. Чи не та форма, невідповідний колір, інший матеріал, розмір … фрагменти ніяк не хочуть скластися в одну картинку.

Пам’ятайте — нічого неможливого немає там, де працюють професіонали своєї справи, люди, які цінують мистецтво і самі творять його. Увага до деталей, досконалість смаку і стилю, відточену майстерність — все це запорука успіху нашої роботи, і все це здійснення вашої мрії про ідеальний інтер’єр. Ексклюзивна м’які меблі на замовлення від «Студії меблів» — тільки тут ви можете придбати єдиний в своєму роді дизайнерський предмет меблів, виконаний в будь-якому стилі. У нас є все, від равликових завитків бароко і витончених вигинів модерну до чітких стильних ліній хай-тек.