Еліт-Диван є виробником якісної, ексклюзивних м’яких меблів. Ми виготовляємо дивани, крісла, стінові панелі та інші вироби.

Ми маємо в своєму розпорядженні власним виробництвом, включаючи всі необхідні цеху, такі як столярний цех, фарбувальний, швейний .. що дозволяє нам не залежати від підрядників але і дозволяє виготовити м’які меблі по дуже комфортною ціною. (Дизайнерські дивани, Фото)

Виготовлення диванів в Київській області

Перевага виготовлення м’яких меблів

Ви можете купити дивани під замовлення, крісла, ліжка і інші м’які меблі з будь-якого проекту або наданої нам фотографії. Наші ціни будуть на порядок нижче, ніж дорогі брендові аналоги. Ми працюємо з будь-якою тканиною і шкірою, використовуємо художнє різьблення по дереву, ковку. У нас працюють найкращі майстри в Києві.

Приходячи в магазин для покупки м’яких меблів, вам пропонують готові дивани, які випускають в серійному виробництві, і ви обмежені у виборі дизайну, розмірів, форм, кольору м’яких меблів, фурнітури, вид оббивки, наповнення. Крім того, ви не можете бути впевнені в якісних і безпечних наполнителях придбаного дивана.

Прийнявши рішення замовити диван у нас, ви самі визначаєте його зовнішній вигляд, тканину оббивки або шкіри, колір, форму, наявність ящиків та інших відділень, підсвічування. Ми можемо виготовити диван як по вашій картинці, так і намалювати дизайн вашого майбутнього дивана згідно з вашими побажаннями.

Дивани на замовлення

Дивани, виготовлені на замовлення, дозволяють задіяти творчий потенціал дизайнера, відповідний бажанням клієнтів. Ви рятуєтеся від необхідності купувати готові товари меблевої індустрії, які не влаштовують за розмірами, відтінку, фактурі, формі і стильовому виконанню.

М’які меблі на замовлення

 У чому перевага замовити дивани за індивідуальними розмірами?

Ви можете купити диван на замовлення, в такому випадку ви самостійно або разом з нашим фахівцем вибираєте всі складові м’якої меблів: каркас, м’яке наповнення, пружинний механізм, оббивку.

Покупцеві доступні будь-які лінійні параметри і форма конструкції, причому це пропонується з урахуванням наявного місця під диван в будинку, квартирі, офісі.

изготовление диванов под заказ Дніпро

 

 • Багато стикаються з проблемою колірного рішення. Тут це виключено.
  Існує думка, що м’які меблі на замовлення коштує дуже дорого. Насправді все залежить від тих опцій, які ви бажаєте бачити у своєму м’якому «друге».
  Як же без недоліків? Є, але всього один. Вам доведеться почекати місяць-півтора, поки диван виготовлять і привезуть. Але хіба подальше володіння якісною і цінною річчю не варто цього?

Яка вартість м’яких меблів від Еліт Диван

ціна кутового дивана Буча
Цена: 700 У.Е.

 

скільки коштує диван на замовлення Буча
Цена: 900 У.Е.

 

 

 

 

 

 

скільки коштує диван Буча
Цена: 670 У.Е.

 

скільки коштує диван на замовлення
Цена: 900 У.Е.

 

ціна кутового дивана в Києві
Цена: 1040 У.Е.
 
 • Клієнтам на заміткуВизначтеся з призначенням зробленої на замовлення меблів. Якщо м’які меблі та дивани під замовлення в Києві використовуються для декоративного наповнення кімнати, то пріоритетне значення віддається оббивці. При використанні предмета м’яких меблів як спальне ложа, важливим моментом стає вибір каркаса, механізму розкладання і наповнення.
  У дерев’яній рамі кутові з’єднання вибираються у вигляді пазового «хвоста ластівки» або «гребінки». Цвяхи і скоби не допускаються.
  Оббивка вибирається будь-якого відтінку і фактури, але краще, щоб вона була зносостійкого, що виключає вигоряння від сонячних променів, не розтягувалася від навантаження, добре очищалася від забруднень. Власникам домашніх тварин рекомендуємо зупинитися на тканинах, в яких кігтями мені не витягуються нитки.
  Безпружинні матраци дають лише подобу відпочинку. Насправді на них неможливо отримати повну релаксацію для тіла. Ортопеди рекомендують вироби з незалежними пружинними блоками.
  Хорошому наповнювача притаманні м’якість, пружність, комфортність, ортопедичні властивості. Навіть просто присівши на якісно зроблений, замовлений диван і спершись на спинку, ви відчуєте приємне розслаблення.
  Вільна площа в приміщенні визначить форму дивана. Прямокутник, буквою «Г» або «П», округлої форми, він обов’язково займе гідне місце в житловий або офісної нерухомості.

елітні дивани на замовлення буча

➤Ексклюзивні дивани під замовлення. Виготовлення диванів, ліжок і м’яких меблів за індивідуальним замовленням. 【СВОЄ ВИРОБНИЦТВО】 Купити дивани на замовлення в компанії Еліт Диван за найкращою ціною в г. Киев. Телефонуйте ☎ 


 дивани на замовлення в Києві, м’які меблі на замовлення в Україні, замовити диван в Києві, Ексклюзивна м’які меблі на замовлення Ірпінь Буча бровари Ірпінь, Бориспіль, Житомир,