Еліт-Диван є виробником якісної, ексклюзивних м’яких меблів. Ми виготовляємо дивани, крісла, стінові панелі та інші вироби.

Виготовлення диванів в Київській області Ірпінь, Буча

Ми маємо в своєму розпорядженні власним виробництвом, включаючи всі необхідні цеху, такі як столярний цех, фарбувальний, швейний .. що дозволяє нам не залежати від підрядників але і дозволяє виготовити м’які меблі по дуже комфортною ціною. (Дизайнерські дивани, Фото)

Виготовлення диванів в Київській області  Ірпінь, Буча

Перевага виготовлення м’яких меблів в Ірпіні

Ви можете купити дивани під замовлення, крісла, ліжка і інші м’які меблі з будь-якого проекту або наданої нам фотографії. Наші ціни будуть на порядок нижче, ніж дорогі брендові аналоги. Ми працюємо з будь-якою тканиною і шкірою, використовуємо художнє різьблення по дереву, ковку. У нас працюють найкращі майстри в Києві.

Приходячи в магазин для покупки м’яких меблів, вам пропонують готові дивани, які випускають в серійному виробництві, і ви обмежені у виборі дизайну, розмірів, форм, кольору м’яких меблів, фурнітури, вид оббивки, наповнення. Крім того, ви не можете бути впевнені в якісних і безпечних наполнителях придбаного дивана.

Прийнявши рішення замовити диван у нас, ви самі визначаєте його зовнішній вигляд, тканину оббивки або шкіри, колір, форму, наявність ящиків та інших відділень, підсвічування. Ми можемо виготовити диван як по вашій картинці, так і намалювати дизайн вашого майбутнього дивана згідно з вашими побажаннями.

Дивани на замовлення  Ірпіні і Буча

Дивани, виготовлені на замовлення, дозволяють задіяти творчий потенціал дизайнера, відповідний бажанням клієнтів. Ви рятуєтеся від необхідності купувати готові товари меблевої індустрії, які не влаштовують за розмірами, відтінку, фактурі, формі і стильовому виконанню.

 У чому перевага замовити дивани за індивідуальними розмірами?

Ви можете купити диван на замовлення, в такому випадку ви самостійно або разом з нашим фахівцем вибираєте всі складові м’якої меблів: каркас, м’яке наповнення, пружинний механізм, оббивку.

Покупцеві доступні будь-які лінійні параметри і форма конструкції, причому це пропонується з урахуванням наявного місця під диван в будинку, квартирі, офісі.

изготовление диванов под заказ Буча

 

 • Багато стикаються з проблемою колірного рішення. Тут це виключено.
  Існує думка, що м’які меблі на замовлення коштує дуже дорого. Насправді все залежить від тих опцій, які ви бажаєте бачити у своєму м’якому «друге».
  Як же без недоліків? Є, але всього один. Вам доведеться почекати місяць-півтора, поки диван виготовлять і привезуть. Але хіба подальше володіння якісною і цінною річчю не варто цього?

Яка вартість м’яких меблів від Еліт Диван

ціна кутового дивана Буча
Цена: 700 У.Е.

 

скільки коштує диван на замовлення Буча
Цена: 900 У.Е.

 

скільки коштує диван Буча
Цена: 670 У.Е.

 

скільки коштує диван на замовлення Буча
Цена: 900 У.Е.

 

ціна кутового дивана Буча
Цена: 1040 У.Е.
 
 • Клієнтам на заміткуВизначтеся з призначенням зробленої на замовлення меблів. Якщо м’які меблі та дивани під замовлення в Києві використовуються для декоративного наповнення кімнати, то пріоритетне значення віддається оббивці. При використанні предмета м’яких меблів як спальне ложа, важливим моментом стає вибір каркаса, механізму розкладання і наповнення.
  У дерев’яній рамі кутові з’єднання вибираються у вигляді пазового «хвоста ластівки» або «гребінки». Цвяхи і скоби не допускаються.
  Оббивка вибирається будь-якого відтінку і фактури, але краще, щоб вона була зносостійкого, що виключає вигоряння від сонячних променів, не розтягувалася від навантаження, добре очищалася від забруднень. Власникам домашніх тварин рекомендуємо зупинитися на тканинах, в яких кігтями мені не витягуються нитки.
  Безпружинні матраци дають лише подобу відпочинку. Насправді на них неможливо отримати повну релаксацію для тіла. Ортопеди рекомендують вироби з незалежними пружинними блоками.
  Хорошому наповнювача притаманні м’якість, пружність, комфортність, ортопедичні властивості. Навіть просто присівши на якісно зроблений, замовлений диван і спершись на спинку, ви відчуєте приємне розслаблення.
  Вільна площа в приміщенні визначить форму дивана. Прямокутник, буквою «Г» або «П», округлої форми, він обов’язково займе гідне місце в житловий або офісної нерухомості.

елітні дивани на замовлення буча

➤Ексклюзивні дивани під замовлення. Виготовлення диванів, ліжок і м’яких меблів за індивідуальним замовленням. 【СВОЄ ВИРОБНИЦТВО】 Купити дивани на замовлення в компанії Еліт Диван за найкращою ціною в г. Киев. Телефонуйте ☎ 


 дивани на замовлення в Києві, м’які меблі на замовлення в Україні, замовити диван в Києві, Ексклюзивна м’які меблі на замовлення Ірпінь Буча бровари Ірпінь, Бориспіль, Житомир,