Изготовление мягкой мебели по фотографии, чертежу

Якщо ви нашли фотографію або малюнок дивану, крісла, ексклюзивну кровать, або інше якесь брендове меблів і хотіли б придбати її, ми можемо виготовити для вас точну копію як м’якої, так і корпусної меблів будь-якої складності.

Ви просто показуєте нам картинку, вказуєте її розміри, ми озвучуємо вартість її виготовлення, підписуємо договір і через тиждень-два ви отримуєте бажані меблі, можливо навіть за більш низькою ціною, ніж оригінал. (Фотографии авторских диванов на замовлення)

Диваны, кушетки, кресла на заказ по фотографии

 

Копіювання м’якої меблів на замовлення

Сложно ли виготовити дивани на замовлення по фото? Так, процес вимагає значного досвіду і міцної руки. Тільки той, хто виготовив сотні різних елементів і комплектів меблів, здатний по малюнку «розпізнати» використану технологію і «розгадати» внутрішнє наповнення.

Изготовление мягкой мебели по картинке, фото

Наші спеціалісти відмінно розбираються в меблевій тематиці. Вони здатні створювати репліку відомої торгової марки, видозмінити її за смаком клієнта, спробувати з розмірами, щоб диван повністю вписався в відведене місце. Нам достатньо побачити фотографію, картинку, малюнок, докладний виконаний ескіз, розміри майбутнього виробу, щоб розрахувати потрібний обсяг матеріалів і зайнятися виробництвом продукції.