Якщо ви нашли фотографію або малюнок дивану, крісла, ексклюзивну кровать, або інше якесь брендове меблів і хотіли б придбати її, ми можемо виготовити для вас точну копію як м’якої, так і корпусної меблів будь-якої складності.

Ви просто показуєте нам картинку, вказуєте її розміри, ми озвучуємо вартість її виготовлення, підписуємо договір і через тиждень-два ви отримуєте бажані меблі, можливо навіть за більш низькою ціною, ніж оригінал. (Фотографии авторских диванов на замовлення)

Изготовление диванов, кроватей  и кресел по фотографии

Изготовление мягкой мебели по картинке, фото

Сложно ли виготовити дивани на замовлення по фото? Так, процес вимагає значного досвіду і міцної руки. Тільки той, хто виготовив сотні різних елементів і комплектів меблів, здатний по малюнку «розпізнати» використану технологію і «розгадати» внутрішнє наповнення.

 

Диваны, кушетки, кресла на заказ по фотографии

Наші спеціалісти відмінно розбираються в меблевій тематиці. Вони здатні створювати репліку відомої торгової марки, видозмінити її за смаком клієнта, спробувати з розмірами, щоб диван повністю вписався в відведене місце. Нам достатньо побачити фотографію, картинку, малюнок, докладний виконаний ескіз, розміри майбутнього виробу, щоб розрахувати потрібний обсяг матеріалів і зайнятися виробництвом продукції.