Ми виробляємо і встановлюємо настелені панелі з натурального дерева. Каждая панель виготується вручну у нашому власному столярному цехе.

панели из дуба для стен

Ви можете заказати дерев’яні панелі на стені з різних дерев дерев, любого розміру.

Изготовление настенных декоративных панелей из массива дерева

Дерев’яні стенові панелі нікогда не виходили з моди, вони виходили в часи і завжди підкреслювали доброзичливість і статус. Елегантна класика натуральної деревини завжди приваблює увагу людей обладних тонкім смаком.

Стенові панелі з натурального дерева на замовлення декорують стени в приватних домах, в готелях, ресторанах і офісах, де вони приносять особливу атмосферу атмосфери, тепла і стабільності. Кілька естетичної складової обшивки з дерев’яними панелями має практичну сторону — це додаткова звуко- і теплоізоляція.

Ви можете заказати обшивку дерев’яними панелями, всі стени або купити настелене панно з дерева, яке покриває свою частину достовірності стенів, наприклад, панель з колотого дуба.

Деревянные стеновые панели

Ми пропонуємо великий вибор квітів, фактур та форм. Помімо цього, ви вибираєте покриття, він може бути матовим, глянцевим, прозорим або кольоровим.

Наші резчики по дереву прикрасили ваші стенові панелі з дерев’яних мистецьких резбоїв. Ми виготуємо основні і 3D дерев’яні панелі на стенах під замовлення.

Ви можете придбати настенні панелі з натурального дерева:

Стенові панелі з дуби

Панелі для стен із буки

Панелі з сосного на замовлення

Панелі з ясеня та інші породні дерева

Стеновые панели из дуба на заказ

Натуральний дуб исключительно прочный, долговий, влагостойкий матеріал, обладающий всеми мислими достоїнствами. Дубові настенні панелі — це роскошь і статус. Цвіткова гамма натурального дуба варьируется від білого і яскраво-золотистого до коричневого і насищеного тёмно-коричневого (морський дуб).

Дубові панелі — це елітний матеріал, дуже важкий і робочий в обробці, тому його вартість не може бути найнижчою.

Настенные панели из сосны под заказ

Соснові стенові панелі на замовлення наполнят комнату тёплыми відтенками янтарного кольору. Залежно від вашого бажання ви можете заказати дерев’яні панелі з сосного з більшим числом сучків (круглі пятнишки більшого розміру) або однотонні.

Соснові панелі відносяться до матеріалів економ-класу, після чого те, що древесина сосна, знаходиться в м’якій породі, перед тим, як запущено виробництво, воно створює спеціальні антисептичні засоби для проходження строкових служб. Крім того, сосна — швидкорастуче дерево, завдяки чому воно швидко засвоює ресурси.

(Мягкая мебель по индивидуальным проектам)