Благодаря профессиональной команде дизайнеров и мастеров, большому опыту и то что у нас собственное производство мы делаем действительно качественную VIP-мягкую мебель. Любая сложность элитных диванов, авторских кресел и кроватей, любые материалы и любой дизайн. 

Изготовление корпусной и мягкой мебели вип класса

Мы можем в точности скопировать  и изготовитьт мебель по фотографии или уже готовому эскизу.

VIP-ДИВАНЫ на заказ радиусный вип диван
VIP-ДИВАНЫ VIP-ДИВАНЫ на заказ с пуфом
VIP КРЕСЛО С СИСТЕМОЙ РЕЛАКС VIP угловой диван модерн
VIP диван из кожи VIP диван из кожи умный диван со столиком
VIP диван из кожи тахта с каретной стяжкой серый VIP диван из кожи умный диван
VIP диван из кожи кресла VIP диван п образной формы
красный VIP диван авторский VIP мебель в стиле барокко
VIP угловой диван на заказ VIP Диван с пуфом и подушками
VIP диван с механизмом релакс VIP аттаманка
VIP красная кушетка на заказ белый фирменный диван с механизмом релакс
фотографии VIP мебели в стиле барокко
п образный диван модерн на заказ в Киеве что такое умный диван
синяя VIP тахта в стиле честер
круглый VIP диван со столиком VIP белый кожаный диван
VIP кровать на заказ Радиусный диван под заказ
VIP-ДИВАНЫ на заказ Украина VIP-ДИВАНЫ на заказ Вишневое
классический фирменный диван

 

Производитель VIP-ДИВАНОВ на заказ

М’які меблі є невід’ємною частиною будь-якого сучасного інтер’єру, адже вона поєднує в собі не тільки красу, але і зручність. Незважаючи на те, що багато магазинів можуть похвалитися широким вибором, дуже часто м’які меблі виготовляється за індивідуальними проектами, тобто на замовлення. втілення ідеї

 

Сьогодні як ніколи в моді індивідуальність: в зачісці, одязі і в інтер’єрі, в тому числі. А що, як не меблі, найбільше здатна відбити смак і уподобання господарів будинку. Крім того, виробникам буває важко встигнути за мінливими інтер’єрними тенденціями. До того ж, вони, як правило, випускають меблі партіями. А це означає, що прийшовши до кого-небудь в гості, можна побачити такий же диван як у вас вдома, що не дуже приємно.

 

Ще одна причина, по якій люди віддають перевагу меблям на замовлення — це можливість придбати потрібну модель за певним розміром або кольором оббивки. Часто буває так, що до двох уже наявними крісел потрібен новий диван, а в меблевому магазині немає відповідного варіанту. Або ж, кому-небудь може шалено сподобатися модель дивана з журналу, і він захоче собі таку ж, але знову-таки в магазині цього не знайшов. Ось тоді на допомогу приходить майстерня з виготовлення м’яких меблів на замовлення.

Особливості індивідуального проекту

Отже, перш ніж звертатися в майстерню з виготовлення м’яких меблів на замовлення, слід ретельно сформулювати свої побажання. Ми можемо виготовити меблі по фото, малюнку та навіть по легкому начерку дизайнера або клієнта. А наші дизайнери запропонують Вам більше 800 різновидів тканин і шкір провідних виробників Європи.