Кутові дивани в останні роки дуже популярні не тільки при облаштуванні побуту, але і в створенні стильного інтер’єру різних барів і кафе, ресторанів, розважальних центрів, віталень готелів. Згодом оббивка кутового дивана зношується, навіть якщо вона виконана зі шкіри або дуже міцного текстилю. Використання різних покривав на диванах вже втратило свою актуальність, тому є два варіанти вирішення проблеми: купити новий або перетягнути кутовий диван.

Перетяжка угловых диванов

Переваги перетяжки кутового дивана

Чому перетяжка кутового дивана краще, ніж покупка нового:

По-перше, це дозволить заощадити ваш сімейний бюджет, а в разі поновлення меблів для барів чи ресторанів, готелів або кінотеатрів, економія виллється в серйозну суму. Залежно від обраної обробної тканини, обтягнути кутовий диван буде коштувати в 2-3 рази дешевше, ніж купити новий.
По-друге, завжди можна не тільки оновити оббивку, а й змінити дизайн, наприклад, класичний куточок перетворити в стильний варіант мінімалізму, або модний сьогодні «Прованс».
По-третє, можна підібрати оббивку з сучасних легко чистяться тканин, які полегшать догляд за меблями і продовжать термін її експлуатації.
По-четверте, для диванів в офіс або інші місця громадського користування можна підібрати спеціальні тканини, що вигідно відрізняються своєю зносостійкістю і естетичністю.

Услуги перетяжки угловой мягкой мебели

Переваги перетяжки кутового дивана
Можливість уникнути кардинального оновлення інтер’єру. Як правило, форма і габарити кутового дивана оптимально відповідають організації простору в приміщенні (кімнаті або офісі). Відповідно, заміна таких меблів часто тягне за собою необхідність перестановки інших предметів і навіть виконання косметичного ремонту в приміщенні.
Значна економія коштів. Одне з вагомих переваг рішення перетягнути кутовий диван, — прийнятна ціна роботи: в будь-якому випадку, реставрація та ремонт м’яких меблів обходяться дешевше, ніж придбання нового гарнітура.
Збереження емоційного комфорту. Погодьтеся, часто ми ставимося до старого дивану як до одного. І розставання з ним для деяких людей може стати справжнім випробуванням.
Від чого залежить вартість робіт з перетяжки кутового дивана? Важливе питання, яке цікавить клієнтів нашої майстерні, — скільки коштує перетягнути кутовий диван в Москві. Розцінки залежать від ряду факторів. Так, найбільше на вартість перетяжки кутового дивана впливають:
конструктивні особливості виробу (конфігурація спинок, посадкового місця і підлокітників, тип підлокітників — тверді, м’які);
габарити кутового дивана;
вибраний матеріал оббивки (шкіра, шкірозамінник, тканина);
стан каркаса, вузлів кріплення і інших елементів фурнітури;
наявність додаткового декору;
терміновість виконання замовлення.
Щоб уточнити, скільки коштує перетяжка кутового дивана, ви можете звернутися в нашу майстерню особисто, надати фото вироби майстрів по електронній пошті для попередньої оцінки або безкоштовно викликати дизайнера-консультанта додому.

Виды работ: Перетяжка стульев, Мебели из кожи, Кресел, Кроватей, Угловых диванов, Прямых диванов и др.

Перетяжка и ремонт мягкой мебели мы осуществляем в таких районах как: КиевБорисполь, Василькове, Ирпень, Вишневое, Бортничи, Переяслв-Хмельницкий,