Сучасний стілець — звичний атрибут інтер’єру в кожному будинку, квартирі, офісі, кафе або ресторані. Історія цих меблів йде корінням в Древній Єгипет, теслі якого першими здогадалися приробити до табурету спинку і підлокітники, щоб їх правителям було комфортно сидіти. Довгі роки в усьому світі стільцями могли користуватися тільки багаті верстви населення. В Украине ситуація почала змінюватися з приходом до влади Петра I і сьогодні складно уявити собі наше життя без стільців. Активна експлуатація цих меблів призводить до зносу оббивки стільців, незалежно від того, з якого матеріалу вона виконана.

Ремонт и обновление стульев

 

перетяжка стільців
Перш, ніж витрачати кошти на придбання нових меблів, дізнайтеся про переваги перетяжки потертій оббивки:

Втратила зовнішній лиск оббивку можна замінити на нову — з сучасних легко відмивається, міцних тканин популярної кольорової палітри.
Перетяжка меблів обходиться в кілька разів дешевше, ніж покупка нової.
Можна змінити дизайн.
Виконати заміну внутрішнього наповнення, повернути стільців колишню стійкість і міцність.
Сучасні виробники пропонують широкий асортимент оббивних тканин, що відрізняються високою зносостійкістю, широкою колірною палітрою і практичністю.

Перетяжка стульев в Киеве

Де замовити оббивку стільців вигідно?
Щоб перетяжка стільців була якісною, доцільно замовити її в компанії, що спеціалізується на даних послугах, наприклад, в компанії «Обівкін». Серед різноманіття пропозицій послуг з перетяжки м’яких меблів, вона вигідно відрізняється:

лояльними цінами;
високою якістю послуг, незалежно від складності замовлення;
швидким виконанням робіт;
власній майстерні з сучасним обладнанням;
наявністю великого автопарку;
широкою палітрою тканин — більше 4000 тисяч на різної цінової категорії;
36 місяців гарантії на всі види послуг.
Досвідчені майстри працюють не тільки з сучасними меблями, а й реставрують старовинні меблі або виконану в вінтажному стилі, використовуючи для неї спеціальні техніки і інструменти.

Довіряйте професіоналам!

Виды работ: Перетяжка стульев, Мебели из кожи, Кресел, Кроватей, Угловых диванов, Прямых диванов и др.

Перетяжка и ремонт мягкой мебели мы осуществляем в таких районах как: КиевБорисполь, Василькове, Ирпень, Вишневое, Бортничи, Переяслв-Хмельницкий,