Услуги ремонта кроватей, замена пружин, наполнения, петеряжка оббивочной ткани, замена фурнитуры и механизмов. Изготовление эксклюзивных кроватей на заказ

ПОВНА перетяжка ЛІЖКА
Іноді може знадобитися перетяжка не тільки спинки, але і ліжка цілком. В роботі, виробленої компанією Крафтман, була виконана повна перетяжка. У зв’язку з тим, що дана послуга була надана на дому, швейний цех заздалегідь виготовив чохли з обраної клієнтом екокожі, а майстер здійснив заміну оббивки і наповнювача.

Дане завдання не представляє великої складності для фахівців, проте клієнт завжди може замовити найскладніші види робіт. Високий професіоналізм дозволяє майстрам компанії здійснити всі роботи на високому рівні і в строк.

Ремонт и перетяжка кроватей в Киеве

Заказать перетяжку мягкой кровати

Гарантія на 12 місяців. Приймаємо замовлення на ремонт будь-яких меблів, незалежно від її стану і давності випуску. Клієнт має можливість контролювати роботу на всіх її етапах — від первинних домовленостей і вибору тканин для перетяжки до обшивки і установки чохлів.
Етапи робіт і матеріали

1 Можна поміняти не тільки оббивку ліжка, а й матрац (пропонуємо моделі з блоком пружин або без такого, ортопедичні, лікувальні і т.п.)

2 Наповнювач подушок при перетягуванні тахти підбирається відповідно до бажання клієнта і з таким розрахунком, щоб зберегти колишню товщину і обсяг виробів.

3 Текстильні чохли шиються з шенилла, флока, жаккарда, шкіри, мікрофібри і інших матеріалів з нашого власного магазину.

4 Оббивка спинки / головах підбирається в тон або композицію з основною забарвленням меблів.

Перетяжка кроватей в Киеве
Перетяжка ліжок виконується в наступному порядку:

Підготовка. Майстер проводить оцінку стану меблів, за результатами якої розраховує вартість робіт з урахуванням обраної клієнтом різновиди матеріалу.
Розбір ліжка. При розбиранні конструкції ми знімаємо оббивні чохли з головах, боковини, ізножья і інших обшитих частин меблів. У разі втрати ліжком пружності проводиться демонтаж наповнювача.
Пошиття чохла. Викрійкою нового полотна служить стара тканину. При пошитті залишається невеликий запас для вигинів матеріалу.
Кріплення оббивки. При необхідності відновлюється пружність вироби шляхом укладання нового наповнювача. Далі чохол рівномірно натягується на підставу і фіксується за допомогою скоб.
Перевірка якості. Після складання ми перевіряємо ліжко на наявність дефектів і передаємо відреставроване виріб клієнту.

Виды работ: Перетяжка стульев, Мебели из кожи, Кресел, Кроватей, Угловых диванов, Прямых диванов и др.

Перетяжка и ремонт мягкой мебели мы осуществляем в таких районах как: КиевБорисполь, Василькове, Ирпень, Вишневое, Бортничи, Переяслв-Хмельницкий,