Оказываем услуги по изготовлению качественной, эксклюзивной мягкой мебели, ремонт деревянной и мягкой антикварной мебели, услуги по перетяжке оббивочной ткани, замена наполения. Производим укрепление каркаса, замена пружин, покраска, обновление или замена фурнитуры(ножки, механизмы, ручки)

как заказать сборку мебели в Киеве

Вирішили змінити інтер’єр, і старе крісло в нього не вписується? Шкода розлучатися зі старими меблями? Так не розлучайтеся! Все, що вам потрібно, це перетяжка крісел, в Киеві зробити це можна за вигідною ціною!

Перетяжка крісла — це нове життя старих меблів
Зверніть увагу на фото, які демонструють результати роботи наших майстрів. Ви можете переконатися самі, що в їх руках ваше улюблене крісло після перетяжки залишиться таким же гарним і зручним, причому вартість робіт не вдарить по вашому бюджету.

Перетяжка крісел не тільки дозволяє значно заощадити на покупці нових меблів, а й повертає їй естетичний вигляд. І це відмінний привід звернутися до наших фахівців. Друга причина замовити наші послуги не менш очевидна. Після оббивки крісла ви отримуєте нову, ексклюзивні меблі за сміховинно низькою ціною!

Услуги по перетяжке и ремонту кресел в Киеве

Заказать перетяжку мягкого кресла

Особливості робіт з перетяжки крісел
Всі види робіт проводяться із застосуванням професійного інструменту. Перед тим, як проводити відновлення меблів наші фахівці обов’язково узгоджують з клієнтом вартість реставрації і допомагають підібрати тканину і наповнювач.

Заміна оббивного матеріалу дозволяє швидко і недорого повернути крісла презентабельний вигляд і продовжує термін його експлуатації. Перетяжку можна виконати і не тільки в разі наявності дефектів або пошкоджень. Якщо після ремонту або оновлення інтер’єру меблі перестала відповідати особливостям обстановки, то заміна оббивки допоможе зробити так, що меблі знову буде органічно вписуватися в загальний дизайн. При цьому ви самостійно підберете колір і фактуру тканини, особливості розташування малюнка і його компонування. У нашому каталозі представлені якісні і зносостійкі матеріали, які відповідають сучасним критеріям екологічності, надійності і оригінальності.

Виды работ: Перетяжка стульев, Мебели из кожи, Кресел, Кроватей, Угловых диванов, Прямых диванов и др.

Перетяжка и ремонт мягкой мебели мы осуществляем в таких районах как: КиевБорисполь, Василькове, Ирпень, Вишневое, Бортничи, Переяслв-Хмельницкий,