Мы производим качественную, фирменную мягкую мебель на заказ по всей Украине. Мы делаем диваны, кресла, кровати для отелей, ресторанов, студий, частных заказчиков. Мы располагаем своим, собственным производством, что позволяет выставлять адекватные цены изготовление мебели, минуя магазинов-посредников.

Вы ищете качественную,  нестандартную мягкую мебель из действительно качественных материалов? Мы изготовим для вас фирменную, авторскую мягкую мебель: диваны, кровати, кресла..  Клиент выбирает любой стиль, форму, цвет, материал, фурнитуру дивана.  Так же мы можем изготовить фирменный диван по фотографии. Можем повторить любую мягкую мебель известных  производителей фирменных диванов.

Фирменые диваны на заказ в Киеве

М’які меблі від виробника: фабрика Elit-divan Безсумнівно, комфортні меблі ー це головне джерело затишку в домі. Вона здатна перетворити інтер’єр до невпізнання і позначити смакові переваги людини. Фабрика Elit-divan пропонує широкий асортимент м’яких меблів від виробника на будь—який смак. зручні механізми трансформації дозволяють значно заощадити простір в квартирі; якісна тканина, призначена для пошиття чохлів, при забрудненні легко очищається; щільні чохли для меблів складаються з трьох шарів, які ретельно простегивать на автоматизованих механізмах під управлінням комп’ютера; ортопедичні лати диванів і крісел забезпечують ідеально рівну поверхню м’яких меблів, що не продавлюється і не провисає; стійкий до зовнішніх впливів наповнювач робить меблі Elit-divan максимально комфортною і зручною; різноманітний дизайн сприяє широкому вибору меблів — як для щоденного сну, так і для проведення часу в вітальні перед телевізором; висококласна збірка з якісних матеріалів гарантує надійність меблів і її довгу службу. Грамотно вибудуваний виробничий цикл на фабриці дозволяє злагоджено працювати великій кількості кваліфікованих фахівців. Дизайнери і проектувальники мають прямий доступ до виробничого процесу, що дозволяє генерувати ідеї доопрацювання існуючих моделей або втілення в життя якісно нових проектів. В результаті клієнти купують якісно виготовлену продукцію з унікальним дизайном. Також на нашому сайті представлений каталог аксесуарів для м’яких меблів, що підвищують комфорт і спрощують догляд за нею. Наприклад, можна підібрати до дивана або крісла подушки в одному стилі з ними. Купуючи продукцію Elit-divan, можна бути впевненим, що і серійну меблі, і дизайнерські складні вироби ми виробляємо найретельнішим чином за всіма діючими державними стандартами. Адже меблева фабрика Elit-divan ー це турбота про покупців, облік всіх побажань клієнта, широкий асортимент і відмінне співвідношення ціни і якості. Ми створюємо затишок в домі.