Изготовление качественных, дизайнерских мягких стульев на заказ по индивидуальным проектам. Мы производим мягкие стулья для ресторанов, отелей, кафе, салонов и частных домов. Можем скопировать любую мягкую мебель, любые стулья, пуфики, диваны. У нас работают лучшие мастера дизайнеры. (фотографии комплектов стульев на заказ)

Авторские стулья под заказ

Стили мягких стульев на заказ

Стільці в стилі бароко не просто красиві, вони розкішні, зручні, міцні. Інтер’єру надають палацове велич. Навіть пара стільців бароко, скромно розмістилися на тлі світлої стіни, створюють відчуття краси і урочистості. Відмінні риси стилю бароко — масивність, велика кількість різьблення на прямокутної конструкція, Н і Х образні проножіни, високі прямі різьблені спинки. Розкішна оббивка ритим оксамитом або тиснені шкірою. Дерево — горіх або дуб. В сучасних копіях бароко часто використовують бук, тонований під горіх.

Стілець рококо тонкий, витончений, тендітний на вигляд. Весь покритий тонким різьбленням. Малюнок різьблення плавно перетікає з однієї деталі на іншу. Вигнута ніжка-кабріоль плавно переходить в царгу, а та, в свою чергу в спинку. У центрі верху спинки обов’язково розташовується витончена раковина, завиток або букетик квітів. Ніжки, як правило, не об’єднані проножінамі. Закінчуються невеликими коліщатками. Оббивка — шовк, гобелени, вишиті тканини. Через свою складність і не симетричності різьблення і орнаменти рококо робити на замовлення можна тільки в ручну, що істотно здорожує вартість замовлення.

Стілець класицизм має прямі ніжки, схожі на круглі або прямокутні колони, що розширюються до верху. Округлу м’яку спинку у вигляді овалу, кола, прямокутника, або іншої геометричної фігури з прямими або закругленими кутами. Як декор виступають тонкі протягання різьблення. У вузлах з’єднання грізонтальних і вертикальних елементів розташовуються розетки в квадратах.

Стілець ампір по конструкції схожий на класицизм, але рясніше декорований позолоченій бронзою, різьбленням з позолотою. На ніжках бронзові «чобітки» нагадують левові лапи, копита або ступні в сандалях.

Виготовлення стільців на замовлення Виготовлення стільців на замовлення

Стілець еклектика виник у другій половині XIX століття. Проста, легка, технологічна конструкція з дерева, прикрашена декоративними елементами минулих епох готика, ренесанс, бароко, рококо.

стілець еклектика
Стілець модерн, як правило, дизайнерський. Назви меблі в стилі модерн отримувала по іменах авторів, вперше запропонували якусь конструкцію або технологію. Тоне і брати Кон — поклали початок епохи модерну в меблів. Не менш цікаві проекти Макінтоша, Йозефа Хофмана, Зігфріда Бінга.

Стиль модерн має багато течій. Ар нуво, ар деко, Півдні сталь, Ліберті, Мистецтва і ремесла і так далі. Всі ці течії об’єднує збереглася традиція робити меблі з дерева. Далі, з 1925 по 1945 роки настає час модернізму. З’являється меблі химерних обрисів, з металевих трубок, листів гнутих фанери, перфорованого металу. Модернізм середини століття приніс з собою стільці литі з пластмаси, дуті, поролонові сидіння, оригінальні форми. Полу крісло крапля, табурети з цілісного листа клеєної фанери, офісні сидіння т. На цьому історія стільця не закінчується вона бурхливо розвивається, освоюючи нові матеріали, технології виготовлення, форми. Все складніше купити просто нормальний, традиційний стілець з дерева, з м’яким або жорстким, але зручним сидінням.

копії стільців
Стільці репліка відрізняються від копій, можливістю застосування у виготовленні матеріалів (дерево, оббивка, наповнювачі, пружини), хоча і автентичних, але не обов’язково зі слідами старіння і старості. Якщо копія старовинної речі повинна точно повторювати всі, навіть найменші особливості старовинною технологією, то в репліці допускаються деякі відхилення від оригіналу. Наприклад, при виготовленні репліки стільця бароко допускається замінити масив дуба на масив ясена, або в стільці ампір шпон пиляного на шпон струганий. Репліка створює зовнішній образ матеріалами, відповідними часу створення речі.