Заказать изготовление мягкой мебели для гостиной. Опытные дизайнеры и мастера. Свое производство. Выезд замерщика на дом.

Який диван для вітальні вибрати?

Існує безліч видів диванів для вітальні, які відрізняються за розміром, конструкції, призначенням. Вибираючи м’які меблі, орієнтуйтеся не тільки на фото виробів, але і на їх технічні характеристики. Розрізняють декілька основних видів диванів:

Прямі (стандартна конструкція).

Кутові. Такі вироби можна розташовувати в кутку кімнати, що дозволяє економити простір.

Модульні. Ви можете самі задавати геометричні форми вироби, кількість посадкових місць, висоту сидінь, розміри окремих модулів.

Робіть свій вибір, грунтуючись на власних потребах, а також враховуйте розмір вітальні. Для невеликого приміщення підійде кутова конструкція або стандартна міні-модель. Якщо ж у вас простора кімната, то відмінним рішенням стане модульна система, яка дозволяє використовувати секції як разом, так і окремо (крісла, пуфи, кушетки і т.д.). Головна характеристика, якою повинна володіти меблі для вітальні — це комфортабельність. Як правило, в цій кімнаті люди відпочивають після важкого трудового дня, дивляться телевізор, читають книги, спілкуються з друзями.

преимущества заказной кровати

Диван в вітальню може бути розкладним або нерозкладне. У першому випадку він оснащується спеціальним механізмом трансформації, який дозволяє використовувати його в якості повноцінної ліжка. Залежно від типу системи, меблі можуть застосовуватися в якості гостьового спального місця або для щоденного сну. Такі вироби розрізняють за розміром — є двоспальні і односпальні моделі.